Dolnośląska Akademia TenStep

dolno__l__ska_akademia_tenstep

Szanowni Państwo,

Legnicki Park Technologiczny LETIA S. A. oraz TenStep Western Poland mają przyjemność zaprosić do udziału w kolejnym cyklu warsztatów edukacyjnych:

Dolnośląska Akademia TenStep – zarządzanie projektami wg metodyki TenStep.

Celem Akademii jest zdobycie przez uczestników specjalistycznej wiedzy, umiejętności praktycznych oraz kompetencji personalnych w zakresie zarządzania projektami.

Wielowymiarowy trening i nauka przez praktykę w ramach Dolnośląskiej Akademii TenStep opierają się na przekonaniu, że każda osoba zajmująca się projektami, zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym, powinna posiadać metodyczną wiedzę na temat skutecznego zarządzania projektami oraz szczególne umiejętności menedżerskie i przywódcze z tym związane.

Procesy zarządcze i założenia Zarządzania Projektami wg Metodyki TenStep

Cały program składa się z ośmiu 8-godzinnych warsztatów. W czasie ich trwania uczestnicy pracują na rzeczywistych projektach/przedsięwzięciach, gdzie 90% zajęć to praktyka i ćwiczenia. W przypadku firm, które pracują nad różnego rodzaju projektami/przedsięwzięciami metodyka TenStep zdobyła spore uznanie. Jej dużym atutem jest skalowalność, czyli wykluczenie z  projektu zbędnych kroków.  Metodyka TenStep  pomaga także m.in. w przewidywaniu maksymalnej ilości punktów krytycznych zagrażających sukcesowi projektu.

Każde zajęcia prowadzone będą przez dwóch doświadczonych praktyków. Z sylwetką jednego z trenerów, managera i eksperta w dziedzinie zarządzania mogą Państwo zapoznać się klikając tutaj: Piotr Filipiuk.

Zwieńczeniem warsztatów Dolnośląskiej Akademii TenStep jest egzamin certyfikujący Foundation – TenStep Project Manager (Fn-TSPM™). Certyfikat wydawany jest przez TenStep Academy – TenStep Inc., Georgia, USA. Egzamin nie jest obowiązkowy.

PEŁNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ, PROGRAM ORAZ OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI WARSZTATÓW.>>

PIERWSZY ZJAZD IX EDYCJI

10 LUTEGO 2017 R.

Celem przybliżenia Państwu zagadnień, które będą poruszane na warsztatach oraz zapoznanie się z trenerami warsztatów i ich sposobem pracy zapraszamy na bezpłatną próbkę warsztatów w dniu 24 stycznia 2017 r. w godzinach 10.00-13.00 w Letia Business Center. Szczegóły: www.letia.pl/pl/samplingi

Zapisy na sampling : m.kunicka@letia.pl

INFORMACJE I ZAPISY:
Malwina Kunicka
tel. +48 76 723 54 45, kom. +48 697 671 368
e-mail: m.kunicka@letia.pl
Magdalena Monteiro
tel. +48 76 723 54 43, kom. +48 697 890 426
e-mail: m.monteiro@letia.pl

Ilość miejsc ograniczona.  O uczestnictwie w Akademii decyduje kolejność otrzymanych zgłoszeń

XIII Międzynarodowy Kongres GEMBAKAIZEN

banner-kongres-kaizen-300x100Szanowni Państwo
Członkowie Związku Pracodawców Polska Miedź

W imieniu naszej Firm członkowskiej PROFES Sp. z o.o. zapraszamy Państwa na
XIII Międzynarodowym Kongresie GEMBAKAIZEN

Kongres odbędzie się w dniach 23-24-25 listopada w Hotelu Haston City we Wrocławiu.

Tematem przewodnim Kongresu jest Budowanie kultury KAIZEN. Daily KAIZEN                                                                                        Czytaj dalej

Oferta Szkoleń CEDOZ – Centrum Doskonalenia Zarządzania

Specjalna, promocyjna oferta szkoleniowa dla firm –
– członków Związku Pracodawców Polska Miedź, z okazji 20-lecia ZPPM
Szanowni Państwo.
Kierujemy do Państwa wyjątkową ofertę szkoleń otwartych i zamkniętych. Firmom należącym do ZPPM oferujemy pakiet szkoleń nie tylko najwyższej ja-kości i efektywności lecz także w najkorzystniejszych na rynku cenach.
Odpłatność za udział w większości szkoleń otwartych i zamkniętych prowa-dzonych w 2016 roku obniżyliśmy dla Państwa do 40%.

W załączeniu przedstawiamy szczegóły oferty