MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA S.A. w Lubinie ogłosiło przetarg nieograniczony

Nr postępowania:  MCZ/FA/17/41502                                                                            

MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA”  S.A. w Lubinie ogłosiło przetarg  nieograniczony na: 

WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ  PRZEBUDOWY / ADAPTACJI / REWITALIZACJI BUDYNKU WRAZ Z TERENEM  PRZYLEGŁYM  BYŁEGO  DOMU HUTNIKA  PRZY  UL. ZŁOTORYJSKIEJ 84  W  LEGNICY

Specyfikacja  istotnych warunków zamówienia znajduje się na  stronie internetowej  KGHM:

https://zakupy.kghm.pl/rfx/rfx/HomeServlet?MP_module=outErfx&MP_action=supplierStatus&iRfxRound=368043

Last Minute w Uzdrowisku Cieplice

Uzdrowisko Cieplice zaprasza do skorzystania z oferty Last Minute

Uzdrowisko Cieplice to ideale miejsce dla ludzi zmęczonych codzienną gonitwą, pracą, ludzi pragnących odnowić swoje siły witalne, odżywić zarówno ciało, jak i ducha.

Piękne krajobrazy, łagodny ale hartujący klimat, oraz unikatowe dobro tutejszej ziemi-wody termalne, przyciągają gości z całej Polski oraz Europy.

Oferujemy naszym gościom bogatą ofertę zabiegów leczniczych, SPA, nowoczesną bazę hotelową oraz zdrową i smaczną kuchnię.

Wykwalifikowany personel zapewni pełny profesjonalizm świadczonych usług medycznych i zabiegowych.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Panią Agnieszką Lepieszo

Tel. +48 75 75 510 55 w. 104  oraz e-mail: agnieszka.lepieszo@uzdrowisko-cieplice.pl

 

Dolnośląska Akademia TenStep

dolno__l__ska_akademia_tenstep

Szanowni Państwo,

Legnicki Park Technologiczny LETIA S. A. oraz TenStep Western Poland mają przyjemność zaprosić do udziału w kolejnym cyklu warsztatów edukacyjnych:

Dolnośląska Akademia TenStep – zarządzanie projektami wg metodyki TenStep.

Celem Akademii jest zdobycie przez uczestników specjalistycznej wiedzy, umiejętności praktycznych oraz kompetencji personalnych w zakresie zarządzania projektami.

Wielowymiarowy trening i nauka przez praktykę w ramach Dolnośląskiej Akademii TenStep opierają się na przekonaniu, że każda osoba zajmująca się projektami, zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym, powinna posiadać metodyczną wiedzę na temat skutecznego zarządzania projektami oraz szczególne umiejętności menedżerskie i przywódcze z tym związane.

Procesy zarządcze i założenia Zarządzania Projektami wg Metodyki TenStep

Cały program składa się z ośmiu 8-godzinnych warsztatów. W czasie ich trwania uczestnicy pracują na rzeczywistych projektach/przedsięwzięciach, gdzie 90% zajęć to praktyka i ćwiczenia. W przypadku firm, które pracują nad różnego rodzaju projektami/przedsięwzięciami metodyka TenStep zdobyła spore uznanie. Jej dużym atutem jest skalowalność, czyli wykluczenie z  projektu zbędnych kroków.  Metodyka TenStep  pomaga także m.in. w przewidywaniu maksymalnej ilości punktów krytycznych zagrażających sukcesowi projektu.

Każde zajęcia prowadzone będą przez dwóch doświadczonych praktyków. Z sylwetką jednego z trenerów, managera i eksperta w dziedzinie zarządzania mogą Państwo zapoznać się klikając tutaj: Piotr Filipiuk.

Zwieńczeniem warsztatów Dolnośląskiej Akademii TenStep jest egzamin certyfikujący Foundation – TenStep Project Manager (Fn-TSPM™). Certyfikat wydawany jest przez TenStep Academy – TenStep Inc., Georgia, USA. Egzamin nie jest obowiązkowy.

PEŁNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ, PROGRAM ORAZ OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI WARSZTATÓW.>>

PIERWSZY ZJAZD IX EDYCJI

10 LUTEGO 2017 R.

Celem przybliżenia Państwu zagadnień, które będą poruszane na warsztatach oraz zapoznanie się z trenerami warsztatów i ich sposobem pracy zapraszamy na bezpłatną próbkę warsztatów w dniu 24 stycznia 2017 r. w godzinach 10.00-13.00 w Letia Business Center. Szczegóły: www.letia.pl/pl/samplingi

Zapisy na sampling : m.kunicka@letia.pl

INFORMACJE I ZAPISY:
Malwina Kunicka
tel. +48 76 723 54 45, kom. +48 697 671 368
e-mail: m.kunicka@letia.pl
Magdalena Monteiro
tel. +48 76 723 54 43, kom. +48 697 890 426
e-mail: m.monteiro@letia.pl

Ilość miejsc ograniczona.  O uczestnictwie w Akademii decyduje kolejność otrzymanych zgłoszeń