ZARZĄD ZWIĄZKU

Zarząd Związku

Beata Staszków Prezes Zarządu
Marcin Białkowski Wiceprezes Zarządu

beata_-strona-wwwBeata Staszków, Prezes Zarządu

Jestem menedżerem z  ponad dwudziestoletnim doświadczeniem pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz potwierdzonymi sukcesami w zakresie poprawy jakości świadczonych usług w instytucjach non-for-profit, uczelniach wyższych oraz firmach konsultingowych.  W latach 1991-2001 pracowałam w nowopowstających uczelniach wyższych takich jak Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Legnicy i Wyższa Szkoła Zarządzania ( Polish Open University).

Po ukończeniu studiów MBA, rozpoczęłam pracę jako konsultant biznesowy i interim menadżer w firmach potrzebujących wsparcia w czasie kompleksowych procesów restrukturyzacyjnych. Moje umiejętności opracowywania i wdrażania strategii marketingowych połączone z długoletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami szkoleniowymi i konsultingowymi na rzecz dużych podmiotów oraz małych i średnich firm pozwalają mi podnosić ich efektywność.

Jako Zastępca Dyrektora Biura Związku Pracodawców Polska Miedź w latach 2006-2009, zbudowałam relacje z międzynarodowymi organizacjami działającymi na rzecz przemysłu wydobywczego oraz instytucjami działającymi na rzecz pracodawców w kraju i zagranicą.

W latach 2010- 2016 pracowałam jako konsultant biznesowy, trener i coach w firmach Catalyst, Workstream Consulting, Career Intellignece i Mentor EU w Wielkiej Brytanii.

Moją pasją jest czytanie literatury, słuchanie muzyki poważnej i yoga

 

dsc_5373Marcin Białkowski, Wiceprezes Zarządu

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w handlu, konsultingu, pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej oraz zarządzaniem projektami.

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałem w takich firmach jak MK Cafe, Henkel, Ergis jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy. Praca ta nauczyła mnie  planowania, cierpliwości, sumienności, odpowiedzialności.

Po studiach zacząłem pracę w Administracji Samorządowej.  W latach 2003 – 2006 Byłem członkiem Komisji Oceny Projektów we Wrocławskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (PHARE 2001, 2002,2003 i ZPORR)

W latach 2003-2004 szkoliłem się w Instytucie Współpracy Partnerstwa Lokalnego w Katowicach pod Patronatem Prezydenta RP i Departamentu Pracy USA.

W latach 2006 – 2008  pracowałem jako Dyrektor Departamentu Dywersyfikacji i Nowych Przedsięwzięć w KGHM Polska Miedź SA, w latach 2006-2008 zasiadałem w Radzie Nadzorczej Zanam – Legmet Sp. z o.o. w latach 2006 – 2007 byłem członkiem rady nadzorczej „KGHM Zagłębie Lubin” Sportowa Spółka Akcyjna (Mistrz Polski w Piłkę Nożną 2007 rok).

Od 2006 aktywnie wspieram rozwój przedsiębiorczości działając w  Związku Pracodawców Polska Miedź, najpierw jako członek Komisji Rewizyjnej potem Członek Rady wykonawczej, Wiceprezes Związku a obecnie jako Wiceprezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.

W latach 2007 – 2008 zasiadałem w Dolnośląskiej Radzie Gospodarczej przy Marszałku Województwa Dolnośląskiego.

Od 2009 roku jestem Członkiem Rady Zachodniej Izby Gospodarczej we Wrocławiu gdzie wspólnie ze Związkiem Pracodawców Polska Miedź organizujemy Najważniejszy Konkurs dla Przedsiębiorców i Samorządów na Dolnym Śląsku Gryfy Dolnośląskie, który kończy się wielką Galą wręczenia nagrody Dolnośląskiego Gryfa. Jestem członkiem Komitetu Organizacyjnego Gali.

W latach 2010 – 2016 zarządzałem firmą Capital Concept Sp. z o.o  która zajmowała się optymalizacją zużycia mediów i ich zdalnym odczytem.