LISTA FIRM CZŁONKOWSKICH

Obecnie Związek zrzesza 122 pracodawców (zatrudniających około 33 000 pracowników). Połowa firm zrzeszonych w Związku Pracodawców Polska Miedź to małe i średnie przedsiębiorstwa.

Jeżeli jesteś naszym członkiem umieść nasz logotyp na swojej stronie – pobierz logotyp

Filar I – ciąg technologiczny KGHM Polska Miedź S.A. – 11 firm

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze „Lubin”.
KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze „Polkowice – Sieroszowice”
KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze „Rudna”
KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi „Głogów”
KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi „Legnica”
KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi „Cedynia”
KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakład Hydrotechniczny;
KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Wzbogacania Rud;
KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji;
KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Jednostka Ratownictwa Górniczo – Hutniczego

Filar II – grupa kapitałowa KGHM Polska Miedź S.A. – 25 firm

Pol – Miedź Trans Sp. z o.o.

Pol-Miedź Trans Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie towarowego transportu kolejowego oraz napraw taboru kolejowego, zarówno na rzecz spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. jak i podmiotów zewnętrznych

Interferie S.A.

INTERFERIE to działająca od 20 lat największa na Dolnym Śląsku sieć ośrodków wypoczynkowych i hoteli, które zlokalizowane są nad Morzem Bałtyckim i w Sudetach. W zasobach Grupy INTERFERIE znajduje się ponad 2.100 miejsc noclegowych w najatrakcyjniejszych polskich kurortach.

KGHM ZANAM Sp. z o.o

KGHM ZANAM S.A. należy do największych w Polsce producentów maszyn i urządzeń dla sektora górniczego. Spółka wytwarza również sprzęt stosowany w systemach przeładunkowych, zespołach transportowych, skalnictwie, kopalniach odkrywkowych.
Ponadto jest także znaczącym producentem odlewów staliwnych i żeliwnych

Energetyka” Sp. z o.o.

Energetyka to jedno z największych przedsiębiorstw ciepłowniczych na Dolnym Śląsku.
Spółka zajmuje się produkcją, przesyłem oraz dystrybucją ciepła i energii elektrycznej. Produkuje również oraz dystrybuuje wodę pitną i przemysłową, oczyszcza ścieki, unieszkodliwia odpady, prowadzi obrót produktami naftowymi oraz uprawia rośliny energetyczne.

Centrum Badań Jakości Sp. z o.o.

CBJ sp. z o.o. jest jednym z największych laboratoriów badawczych w kraju, świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania różnorodnych badań, analiz i pomiarów fizyko-chemicznych, mikrobiologicznych, z uwzględnieniem poboru i przygotowania próbek, wykonania badań oraz opracowania wyników.

MERCUS Logistyka Sp. z o.o.
operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A.,
wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności,
producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych,
doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „CUPRUM”

Świadczymy usługi ubezpieczeniowe na zasadach wzajemności dla dużych przedsiębiorstw i podmiotów gospodarczych różnych sektorów branżowych

KGHM „CUPRUM” Sp. z o.o. Centrum Badawczo – Rozwojowe;

KGHM CUPRUM sp. z o. o jest Centrum Badawczo – Rozwojowym, oferującym prace naukowe i badawcze z zakresu geologii, hydrogeologii i geofizyki, poprzez górnictwo, geoinżynierię, geodezję, wentylację, automatyzację, elektryfikację oraz mechanizację kopalń, aż do ochrony środowiska, wzbogacania rudy oraz składowania odpadów poflotacyjnych

Miedziowe Centrum Zdrowia S.A.;

„Miedziowe Centrum Zdrowia” S.A. w Lubinie obejmuje swoim zasięgiem mieszkańców byłego województwa legnickiego. Nasze placówki działają w Lubinie, Legnicy i Głogowie, Rudnej i Chobieni.
W Lubinie znajduje się Szpital z całą bazą diagnostyczną: Zakładem Diagnostyki Laboratoryjnej i Zakładem Diagnostyki Obrazowej. W Lubinie działa także Przychodnia Ogólna, Przychodnia Specjalistyczna oraz Zakład Rehabilitacji Leczniczej.

Przedsiębuiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A.;

Świadczy usługi w zakresie budownictwa specjalistycznego ogólnego i inżynieryjnego. Realizuje obiekty podziemne i powierzchniowe na rzecz górnictwa, transportu i komunikacji, przemysłu, a od niedawna również w branży ochrony środowiska. Dysponuje unikalną na skalę światową technologią głębienia szybów z zastosowaniem mrożenia górotworu.

INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.;

Naszą misją jest dostarczanie klientom nowoczesnych, innowacyjnych produktów i usług o najwyższej jakości z zakresu elektrotechniki, automatyki, radiokomunikacji i mechaniki. Nasze biuro prowadzi badania atestacyjne i certyfikację wyrobów zgodnie z posiadaną akredytacją PCA i notyfikacją w Unii Europejskiej.

KGHM Metraco S.A.;

Zajmuje się zagospodarowaniem produktów powstających w toku działalności kopalń i hut, jak również odzyskiem miedzi. Firma jest znaczącym na rynku krajowym dostawcą soli przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg oraz największym odbiorcą złomu miedzi w Polsce. Jest także właścicielem najnowocześniejszego w Europie Terminalu Kwasu Siarkowego, uruchomionego w Porcie Szczecin.

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „LUBINPEX” Sp. z o.o.;

Firma zarządza ponad 30 placówkami gastronomicznymi, ulokowanymi zarówno na terenie zakładów górniczych i hut funkcjonujących w ramach grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., jak i zakładów produkcyjnych wielu innych firm, skupionych m.in. w Legnickiej Strefie Ekonomicznej. W zakresie usług pojawiaja się obsługa eventów, organizacja imprez i festynów.

Zagłębie Lubin S.A.;

Działalność klubu opiera się na organizacji sportowych rozgrywek w piłce nożnej z uwzględnieniem pozaszkolnej edukacji sportowej w postaci Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin

Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A.;

Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A. jest jedynym polskim producentem srebrnych i posrebrzanych sztućców oraz galanterii stołowej, a także wysokiej jakości sztućców ze stali nierdzewnej.

KGHM LETIA S.A.;

Misją Legnickiego Parku Technologicznego jest kreowanie konkurencyjnej i innowacyjnej gospodarki regionu, poprzez tworzenie korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości.
Główne cele Legnickiego Parku Technologicznego to: Pozyskiwanie inwestorów, Rozwój przedsiębiorczości oraz zapewnienie wsparcia w rozwoju, Tworzenie nowych miejsc pracy.

Walcownia Metali Nieżelaznych „Łabędy” S.A.;

Walcownia Metali Nieżelaznych „Łabędy” S.A. to firma z ponad 100-letnią tradycją w zakresie produkcji płaskich z miedzi, stopów miedzi (mosiądzu, brązu, mosiądzów wysokoniklowych) i srebra. Produkty firmy to taśmy, blachy, anody, pasy o różnych grubościach, wymiarach i stanach utwardzenia oraz stopy odlewnicze.

PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o.;

Oferta PMT Linie Kolejowe Sp. z.o.o. obejmuje szeroki zakres usług. Począwszy od budowy nowych odcinków linii kolejowych , poprzez remonty kapitalne jak i bieżące oraz świadczenie usług zarządzania i utrzymania przekazywanych pod naszą opiekę linii kolejowych. Ponad to usuwamy skutki wykolejeń taboru i wypadków kolejowych, zajmujemy się konserwacją i utrzymaniem urządzeń sterowania ruchem kolejowym, usuwamy awarie w terenie – pogotowie techniczne, wykonujemy podbijanie torów i rozjazdów podbijarką torową Plasser Theuerer Unimat – Junior 275

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A.;

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A. – jedno z największych przedsiębiorstw ciepłowniczych na Dolnym Śląsku – funkcjonuje na rynku od 1976 r. Działalność Spółki skoncentrowana jest wokół przesyłu, dystrybucji, produkcji i obrotu energią cieplną. Firma obecna jest w 7 dużych dolnośląskich miastach: Legnicy, Lubinie, Głogowie, Chojnowie, Chocianowie, Ścinawie i Złotoryi

Uzdrowisko Cieplice” Sp. z o.o.

Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. jako jedyne w Cieplicach posiada koncesję na wydobycie leczniczych wód termalnych, których temperatura dochodzi do 87 stopni.
Wszystkie zabiegi z zakresu wodolecznictwa wykonywane są na bazie leczniczej wody termalnej, co zwiększa skuteczność kuracji

KGHM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.;

Celem działań KGHM TFI S.A. jest stałe i efektywne dostarczanie satysfakcjonujących wyników zarządzanych funduszy, zgodnie z ich polityką inwestycyjną.

Uzdrowisko Świeradów -Czerniawa Sp. z o.o.

Jedno z dwóch uzdrowisk radonowych w Polsce i jedno z dwudziestu w Europie, które oferuje zabiegi lecznicze na bazie radonu
Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU jest jedynym podmiotem leczniczym na terenie miasta Świeradowa – Zdroju, który posiada wyłączną koncesję na wydobycie i eksploatację wód leczniczych ze złóż w Świeradowie i Czerniawie.

NITROERG S.A.

NITROERG S.A. oferuje dwa podstawowe rodzaje produktów:
materiały wybuchowe i systemy inicjowania,
dodatek do oleju napędowego 2-EHN (NITROCET 50®.

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A.

Zajmujemy się m.in.: zakupem, przerobem i sprzedażą złomu stalowego, żeliwnego i metali kolorowych (miedzi, brązu, mosiądzu, aluminium, cynku), zbiórką zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (RTV i AGD), dystrybucją wyrobów hutniczych i materiałów budowlanych, kompleksową obsługą firm w zakresie zagospodarowania odpadów przemysłowych, odzyskiem i złomowaniem odpadów (w tym odpadów poprzerobowych), zbrojeniami budowlanymi.

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. Grupa PGU

Dbamy o Twoje zdrowie, kondycję i urodę oferując pobyty lecznicze i rehabilitacyjne w naszych uzdrowiskach w Cieplicach, Świeradowie, Połczynie, Polanicy, Dusznikach oraz Kudowie. Oferujemy szeroki zakres usług uzdrowiskowych opartych m.in. na unikatowych w skali kraju i Europy, surowcach leczniczych.

Filar III – jednostki samorządu terytorialnego – 8 firm

Regionalne Centrum Sportowe Sp. z o.o.

Służy mieszkańcom regionu Zagłębia Miedziowego na bazie posiadanych obiektów sportowych. W swoim wachlarzu posiada obiekty przeznaczone do organizacji imprez sportowych i rozrywkowych.

Galeria Sztuki w Legnicy
MUNDO Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z. o.o.

Celem tej spółki, której właścicielem od początku jest Gmina Miejska LUBIN, stało się doprowadzenie do prawidłowej gospodarki odpadami na terenie gminy i powiatu.

Urząd Gminy Gaworzyce
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
Centrum Kultury MUZA w Lubinie

Centrum Kultury Muza jest nowoczesnym ośrodkiem kultury, kontynuującym tradycję powstałego pod koniec lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku Domu Kultury Zagłębia Miedziowego w Lubinie.

Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Głównym zadaniem firmy jest budowanie lokali mieszkalnych i usługowych na terenie Polkowic.

Klub Sportowy Polkowice Sp. z o.o.
Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Podstawowym celem działalności Ośrodka jest organizowanie działalności kulturalnej na terenie Gminy Lubin poprzez podejmowanie działań, których celem jest bieżące i nieprzerwane zaspokajanie potrzeb kulturalnych ludności, głównie mieszkańców Gminy Lubin, w drodze świadczenia usług powszechnie dostępnych.

Filar IV – pozostałe podmioty – 77 firm

 

Przedsiębiorstwo Budowlano – Mantażowe ZREM KOMPENERG

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonawstwie, montażu i monitoringu sieci elektroenergetycznych, baterii kompensatorów mocy biernej, stacji transformatorowych, w tym także przystosowanych do pracy w górnictwie dołowym i skalnym.

Mine Master Sp. z o.o. w Wilkowie

Specjalnością Mine Master jest produkcja maszyn wiercących i kotwiących dla górnictwa podziemnego.

PZU ŻYCIE” S.A. Oddział we Wrocławiu

 

MODERNBUD Sp. z o.o.

Firma zajmuje się inwestycjami deweloperskimi oraz kompercyjnymi. 

Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.

Podstawową działalnością MCKK są szkolenia prowadzone w ramach placówki kształcenia ustawicznego podlegającej nadzorowi Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.Ponadto programy szkoleń branżowych są opiniowane lub zatwierdzane przez stosowne instytucje i dostosowywane do bieżących potrzeb Pracodawców.

Przedsiębiorstwo Konsultingowe „Hydrogeometal.
TVL Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Robót Górniczo Montażowych „Polkowice” Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie montaży elektrycznych i mechanicznych dla kopalń KGHM Polska Miedź S.A

Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych „DOLPAP” Sp. z o.o.

Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych DOLPAP Sp. z o. o. specjalizuje się od ponad 26 lat w przetwórstwie papieru.

Nieruchomości „DOMUS” Ewa Głowska

Firma zapewnia profesjonalne usługi z zakresu: sprzedaży, wynajmu, kupna, najmu, nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, wyceny nieruchomości, doradztwa inwestycyjnego, obsługi prawnej, a także pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Firma „GÓRSKI” Marek Górski

Firma „GÓRSKI” zajmuje się sprzedażą i serwisem kas oraz drukarek fiskalnych, salonami komputerowymi, naprawą sprzętu IT, terminali płatniczymi.

Centrum Promocji Gmin Sp. z o.o.”

Centrum Promocji Gmin to agencja fotografii i reklamy.

Piekarnia Górzyński Sp.J.
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ustronie IV”

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ustronie IV” powstała w 1990 r. Obecnie liczy około 10.000 mieszkańców. Zasób mieszkaniowy Spółdzielni tworzy 89 budynków wielomieszkaniowych.

Firma Kret i S-ka

Firma Kret i S-ka jest firmą inżynierską założoną w 1994 roku.Zajmuje się sprzedażą szerokiego asortymentu elementów hydrauliki siłowej, pneumatyki, automatyki.

Spółdzielnia Usługowa „PIAST” w Legnicy
Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT

Not w Legnicy to organizacja,której celem jest m.in wspieranie i reprezentowanie środowiska naukowo-technicznego, koniunktura społeczno-gospodarcza, pomoc w rozwijaniu się się przedsiębiorstw oraz ogólnorozumiany rozwój nauki i techniki.

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Jest to jeden z najdynamiczniej rozwijających się obszarów gospodarczych kraju.

PRESSMEDIAL Sp. z o.o.

Nadawca programu telewizyjnego – TV Regionalna,producent programów i reklam telewizyjnych,agencja reklamowa,sondażownia.

Przedsiębiorstwo Robót Górniczych KUPRYT II Sp. z o.o.

Kupryt II to przedsiębiorstwo robót górniczych. W ofercie firmy znajdują się również materiały budowlane oraz stal.

GRAVIS Rachunkowość i Podatki Sp. z o.o.

Firma GRAVIS zajmuje się obsługą przedsiębiorstw, obejmującą usługi księgowe, rozliczenia podatkowe oraz kadry i płace

BUMECH SA

Bumech jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży maszynowej świadczącym usługi dla górnictwa.

Rolno -Przemysłowy Rynek Hurtowy „Giełda Hurtowa” S.A.

Spółka zajmuje się handlem i przetwórstwem artykułów rolno-spożywczych owoców i warzyw.

My Travel Sp. z o.o.

My Travel, to nowatorska sieć biur podróży prowadząca sprzedaż usług turystycznych touroperatorów takich jak Itaka, Neckermann, Exim Tours i wielu innych.

URBEX Sp. z o.o.

Zajmuje się wynajmem i dzierżawą pomieszczeń, usługami finansowymi oraz rolnictwem.

IMPEL S.A.

Impel jest największą w Polsce grupą firm specjalizujących się w outsourcingu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw.

CapitalConcept Sp. z o.o.

 

Pałac Książęcy Sp. z o.o.

Oferta spółki obejmuje organizację konferencji, szkoleń, uroczystości okolicznościowych, balów i bankietów w pałacowych salach, przedstawień teatralnych, kabaretowych, koncertów muzycznych oraz imprez sportowo-rekreacyjnych

KOOL Jurkiewicz i wspólnicy spółka jawna

Firma KOOL powstała w 1994 roku.Od 1997 roku specjalizują się w dystrybucji łożysk tocznych. Oprócz przestrzeni magazynowej i wykwalifikowanego personelu dysponują również rozwiniętą bazą transportową, co pozwala dostarczyć zamówiony towar w maksymalnie krótkim czasie.

Firma Szkoleniowo – Handlowa „MAR – KUR” w Szklarskiej Porębie

Hotel Pod Szrenicą to nowoczesny hotel, zapewniający naszym gościom przyjazną atmosferę i doskonałe warunki pobytu. Przytulne wnętrza, miła i profesjonalna obsługa oraz smaczna kuchnia sprawiają, że pobyt w hotelu jest wspaniałym przeżyciem, zostawiającym na długo mnóstwo rewelacyjnych wspomnień.

CEDOZ – Centrum Doskonalenia Zarządzania S.C.

Działamy na rynku szkoleniowym od 2000 roku – firmy w Polsce znają nas jako oferenta szkoleń najwyższej jakości i skuteczności w najkorzystniejszej na rynku cenie. 

„OTREK” Training and Consulting Sp. z o.o.

OTREK  jest jedną z większych, nowoczesnych ale i najbardziej doświadczonych firm szkoleniowo – konsultingowych w Polsce. Firma założona została w 1998 roku przez przedstawicieli dolnośląskiego środowiska naukowego i gospodarczego. Przez ponad 10 lat profesjonalnie zrealizowane projekty ugruntowały miejsce firmy w grupie najlepszych polskich firm szkoleniowo – konsultingowych.

DB Energy Sp. z o.o.
Badaniach efektywności energetycznej przemysłu (audyty efektywności energetycznej, audyty energetyczne przedsiębiorstwa),
pozyskiwaniu świadectw efektywności energetycznej (Białe Certyfikaty),
inwestycje w modelu ESCO (projektowanie, finansowanie i realizacja inwestycji energooszczędnych),
doradztwie w zakresie efektywności energetycznej,
badaniami w obszarze elektroenergetycznej diagnostyki napędów
P.H.U. Stasiak

P.H.U. Stasiak jest firmą transportowo – spedycyjną  posiadającą 13 letnie doświadczenie w transporcie towarów niebezpiecznych, na trasach krajowych jak i międzynarodowych.  Świadczą usługi na obszarze całej Unii Europejskiej.

Profes Sp. z o.o. Sp. K

Profes Sp. z o.o. Sp.k od 23 lat jest partnerem w doradztwie i szkoleniach dla największych firm w całej Polsce. Rozwijają kompetencje pracowników przez innowacyjne i niekonwencjonalne rozwiązania oraz nowe technologie. Profes jest jedyną firmą w Polsce, która wdraża KAIZEN zgodnie z oficjalnymi, międzynarodowymi standardami. 

MGM SYSTEMS S.A.

MGM SYSTEM jest integratorem rozwiązań IT skupiającym specjalistów z wielu dziedzin informatyki, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z Klientami oraz z młodszymi kolegami, aby stale doskonalić kompetencje  zespołu.

PUTZ/SKROBICH Kancelaria Prawna

PUTZ/SKROBICH Kancelaria Prawna od lat doradzają największym polskim firmom i międzynarodowym korporacjom. Gwarantują najwyższą jakość oraz rzetelność.

VICESIMA Sp. z o.o.

VICESIMA to zespół specjalistów w zakresie ochrony środowiska, bhp, analizy ryzyka, audytów technicznych i geologii. W swoich działaniach stosują najnowsze technologie wspomagające Klientów.

Sitarstwo z Drutu i Tworzywa Bolesław Kowalski

Firma Sitarstwo z Drutu i Tworzywa Bolesław Kowalski to firma z tradycją istnieje od roku 1986 r. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji siatek na wymiar zgrzewanych, krepowanych, ślimakowych plecionych, tkanych z drutu stalowego, chromoniklu, stali kolorowe(miedź, mosiądz, fosforobrązu), tworzyw sztucznych, produkcją ogrodzeń systemowych, palisadowych, ogrodzeń typu metaloplastyka, produkcją bram, furtek.

P.H. „MIRAŻ” Joanna i Krzysztof Klonowscy
EkoPartner Lubin Sp. z o.o.

przetwarzanie zmieszanych odpadów komunalnych z regionu północnego,
przyjmowanie i zagospodarowanie odpadów z selektywnej zbiórki, przyjmowanie i biologiczne przetwarzanie bioodpadów oraz odpadów zielonych

STS INVEST Sp. z.o.o. Sp.K
FARMED Sp. z o.o. Sp. K
Energia Invest Sp. z o.o.

Energia Invest Sp. z.o.o. prowadzi działalność na rynku polskim od 2000 roku. Firma skierowana jest w stronę rozwijania i inwestowania w projekty związane z kompleksowym dostosowywaniem i wymianą oświetlenia tradycyjnego na LED.

PHU PANJUST

Jedna z największych hurtowni budowlanych w Lubinie charakteryzująca się szeroką gamą produktów do wnętrz oraz elewację oraz fachowym doradztwem technicznym

INNPACT Broker Sp. z o.o.

INNPACT Broker Sp. z  o.o. proponuje najlepsze rozwiązania związane z zakresem umowy ubezpieczeniowej oraz kosztami, ponieważ w sposób kompleksowy oceniają ryzyka ubezpieczeniowe. W przypadku wystąpienia szkody monitorują proces likwidacji.

EVIP GROUP s.c.

Evipdesign zajmuje się projektowaniem rozwiązań DTP. Kompleksowe rozwiązania w dziedzinie projektowania i produkcji reklam. Evipstudio.pl Agencja Interaktywna zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, oferuje systemy zarządzania treścią. Hosting, obsługa maili.

CUPRUM LUBIN S.A.

Cuprum Lubin S.A. stanowi w pełni profesjonalny klub siatkarski, który zatrudnia zawodników zarówno polskich jak i zagranicznych.

GRODEX s.c.

Od 1999 roku, rodzinna firma Grodex s.c. specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie bram, drzwi, ogrodzeń, stolarki oraz automatyki do bram i szlabanów. Zespół, który od początku odpowiadał za jej rozwój i sukcesy, pozostał do dzisiaj. Są jedną z najdłużej działających firm w branży w woj. dolnośląskim.

BMW Dex Premium

Salon BMW oraz serwis BMW i MINI to kolejna inwestycja Grupy Dex będąca zwieńczeniem dążeń firmy na rynku motoryzacyjnym. Zarządzany przez utworzoną w tym celu spółkę Dex Premium salon BMW przy ul. Zielonogórskiej 6 w Lubinie spełnia wszystkie standardy marki Premium. Na ponad 730 m2 ekspozycji prezentowane są najnowsze modele BMW i samochody używane.

Altkom Akademia S.A.

Zaspakajamy potrzeby pracodawców, oferując szkolenia dostosowane do potrzeb wszystkich grup pracowników.

PPHU „JOHN” Paweł John

Z surowca pochodzącego z czystego ekologicznie rejonu leszczyńskiego wytwarzamy tradycyjne polskie wyroby o niepowtarzalnych walorach smakowych.

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o.

Miastoprojekt Wrocław specjalizuje się w projektowaniu, zarządzaniu i realizowaniu inwestycji budowlanych we wszystkich sektorach. Są obecni na rynku już od ponad 60 lat.Celem Miastoprojektu Wrocław jest kompleksowe zarządzanie inwestycją na poziomie zespołu i metodologii, osiągając techniczne, finansowe i terminowe parametry każdego projektu.

RE-WO Volumis Motors Sp. z o.o.

RE-WO Volumis Motors jest autoryzowanym Dealerem i Serwisem samochodów marki ŠKODA. Priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług i indywidualne podejście do każdego Klienta.
FITARENA Sp. z o.o.

Centrum Fitness FITARENA powstała z myślą o osobach chcących aktywnie spędzić czas, w miłej i przyjaznej atmosferze poprawić kondycję, zadbać o sylwetkę oraz poczuć się wyjątkowo. Wymogi stawiane w dzisiejszym świecie zawodowym oraz prywatnym, kontakty interpersonalne oraz obecny styl życia sprawiają, że chcemy wyglądać młodo i elegancko, czuć się świetnie oraz być pełnym pozytywnej energii. Z myślą o takich osobach powstał Klub FITARENA.

PKO Leasing
Wyższa Szkoła Bankowa oddział Wrocław

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest wyższą szkołą zawodową. WSB we Wrocławiu należy do Grupy Wyższych Szkół Bankowych, które funkcjonują w 9 miastach.Założycielem Wyższych Szkół Bankowych jest Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia.Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych przygotowywanych przez ogólnopolskie czasopisma, co potwierdza renomę Uczelni oraz jej silną pozycję na rynku edukacyjnym regionu i kraju.

TMT Kamil Hempel
M PROJECT Sp. z o.o.
RUKA Projekt Sp. z o.o.

RUKA projekt sp. z o.o. zarządzanie projektami inwestycyjnymi: rozwijamy biznes naszych klientów w systemie zaprojektuj-wybuduj, projektujemy, integrujemy technologie z architekturą, budujemy, pozyskujemy finansowanie dla realizowanych projektów inwestycyjnych.  

V-Motors Sp. z o.o.

V-Motors Sp. z o.o. to autoryzowany Salon i Serwis Volvo w Lubinie oraz Wrocławiu.

BADIMAX Marcin Badoń
Centrum Rekreacji i Sportu SZKUTNIK Leokadia Szkutnik

Centrum Rekreacji SZKUTNIK To miejsce o niepowtarzalnym klimacie, idealne na spotkania rodzinne, biznesowe i imprezy okolicznościowe połączone z rekreacją i aktywnym wypoczynkiem.Centrum znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Lubina. Dysponuje salą konferencyjno-bankietową z zapleczem kuchennym, komfortowymi pokojami i apartamentami.

INNPACT Sp. z o.o.

INNPACT jest niezależną firmą doradczą oferującą usługi w dziedzinie optymalizacji kosztów mediów energetycznych oraz producentem oprogramowania dedykowanego w obszarze energetycznym. Oferujemy kompleksowe podejście do zagadnienia optymalizacji kosztów wykorzystując: doświadczenie, wiedzę, zaawansowane modele analityczne oraz własne narzędzia informatyczne. Zrealizowaliśmy ponad 1.000 projektów optymalizacyjnych, które przyniosły naszym klientom ponad 35 mln zł oszczędności. Z dużym powodzeniem organizujemy grupy zakupowe energii elektrycznej i paliwa gazowego. Naszą dewizą przy współpracy z naszymi klientami jest zapewnienie najniższych kosztów rozliczeniowych energii elektrycznej i gazu przy zachowaniu optymalnych warunków handlowych.

WLB Jakub Puchalski
DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o.

Zgodnie ze swoją misją DGP pomaga polskim przedsiębiorcom poprzez świadczenie usług outsourcingowych w takich dziedzinach jak usługi czystościowe, ochrona mienia, catering czy pralnictwo. Dzięki blisko trzydziestoletniemu doświadczeniu, silnemu zapleczu finansowemu oraz obecności na terenie całego kraju jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom rynku.

ELEKTROTIM S.A.

ELEKTROTIM S.A. wykonuje instalacje i sieci elektryczne oraz elektroenergetyczne, systemy automatyki dla budownictwa, przemysłu i energetyki.

Lubińskie Centrum Tenisowe TOP TENIS

Jesteśmy klubem tenisowym mającym na celu rozpowszechnianie pięknej dyscypliny sportu jaką bez wątpienia jest tenis ziemny. W szczególności zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży zgodnie z programami Polskiego Związku Tenisowego (PZT) oraz światowej organizacji tenisowej zajmującej się szkoleniem zawodniczym ITF.

Black Horse

Projektowanie graficzne, projektowanie WWW, druk wielkoformatowy, outdoor, oklejanie pojazdów, gadżety reklamowe.

P.P.H.U. POLBLUME Zbigniew Miazga

Nasza firma specjalizuje się w zbieraniu i transporcie wszelkiego rodzaju odpadów elektrycznych i elektronicznych, oraz każdej ich ilości, ze wszystkich grup i rodzajów. Zbieramy wszelkiego rodzaju elektrośmieci takie jak: pralki, lodówki, sprzęt AGD i RTV, żelazka, czajniki, radia, telewizory, komputery, notebooki, monitory, drukarki oraz wszelkie inne akcesoria użytku domowego i nie tylko.

STYLEWISS Jarosław Weiss

Stylweiss to działająca od ponad 25 lat na rynku firma zajmująca się produkcją i dystrybucją kalendarzy, upominków reklamowych i odzięży reklamowej z logo klienta.

PIAST BUSINESS SERVICE Sp.z o.o.
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna INVEST – PARK

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” obejmuje obszar upoważniający przedsiębiorców do korzystania z pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego. WSSE to największa z 14 stref ekonomicznych w Polsce, uważana za jedno z najatrakcyjniejszych miejsc inwestycyjnych w Europie. Działa w niej ponad 210 przedsiębiorstw, które zainwestowały łącznie blisko 6 mld Euro. Są wśród nich międzynarodowe koncerny, jak: Volkswagen, Mercedes-Benz, Toyota, 3M czy Mondelez.

CREATIV MEDIA Sp. z o.o.

Creativ Media Sp. z o.o. to firma eventowa z siedzibą w Lubinie zajmująca się organizowaniem imprez firmowych, sportowych, plenerowych, tematycznych, jak również konferencji, targów, szkoleń, koncertów i przeglądów. Dzięki posiadaniu dużej bazy sprzętowej takiej jak: ekrany led, oświetlenie, nagłośnienie, sceny oraz fotobudka. Jesteśmy w stanie zorganizować każdy event.

Attis Broker Sp. z o.o.

„Attis Broker Sp. z o.o. to spółka od kilkunastu lat posiadająca licencję brokera ubezpieczeniowego. Działania od początku działalności oparte są na czynnym uczestnictwie w rozwoju i przemianach gospodarczych w Polsce, nie zaś wyłącznie na powielaniu istniejących zastanych rozwiązań. Zdobyte doświadczenie pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów poszukujących efektywnych rozwiązań ubezpieczeniowych i nowatorskich koncepcji.”

Centrum Kooperacji Recyklingu – not for profit system Sp. z o.o.
FSWO Sp. z o.o.

Firma oferuje kompleksową produkcję wydarzeń, zarówno pod kątem artystycznym, multime­dialnym, technicznym, logistycznym, jak i mar­ketingowym. Realizuje również długofalowe projekty wsparcia sprzedaży w postaci programów motywacyjnych i cykli eventów, wykorzystując najnowsze technologie IT, między innymi aplikacje mobilne, angażujące użytkowników wydarzeń.

Largo Capital Sp. z o.o.