LUBINPEX – laureatem DOLNOSLĄSKIEGO CERTYFIKATU GOSPODARCZEGO

Z przyjemnością informujemy, iż firma czlonkowska Związku PHU „LUBINPEX” Sp. z o.o. zostala tegorocznym laureatem prestiżowej nagrody Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego. Jest to efekt wieloletniej starannosci biznesowej, profesjonalizmu i rzetelnej pracy.

PHU „Lubinpex” Sp. z o.o.

Sieć restauracji „Oberża” w Lubinie i Legnicy, nowoczesny Sunny Music Club, 20 bufetów w kopalniach i hutach Zagłębia Miedziowego oraz takich firmach jak Sitech, Sanden czy Volkswagen, ponad 500 zorganizowanych imprez rocznie oraz 400 pracowników. Tak w wielkim skrócie można przedstawić PHU „Lubinpex” Sp. z o.o., firmę która dziennie żywi ponad 20 tysięcy osób!.

25-lat funkcjonowania w branży, ciągłe podnoszenie standardów i wyznaczanie nowych trendów z pewnością plasują lubińską spółkę na pozycji lidera rynku usług gastronomicznych i cateringowych.

Fakt ten potwierdzają liczne wyróżnienia jak m.in. Dolnośląska Nagroda Jakości, Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazela Biznesu, Przejrzysta Firma czy Gepard Biznesu oraz wdrożony w firmie zintegrowany system zarządzania jakością oparty na normach PN-EN ISO 9001-2001 i HACCP.

logo lubinpex 25lat krzywe logo oberza krzywe logo-klub-wektory

 

 

 

 

 

Wręczenie DCG
W tegorocznej edycji Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego wyróżniono 46 firm. Wśród nich znalazła się również lubińska spółka z branży gastronomii i cateringu,  nominowana w kategorii dużych firm.

Nagrodę w imieniu firmy odbierał Prezes PHU „Lubinpex” Sp. z o.o. – Marek Tkaczuk. Wyróżnienie to  potwierdza dobrą kondycję firmy. Jest również uhonorowaniem ciężkiej pracy całego zespołu pracowników PHU „Lubinpex” .  Dolnośląski Certyfikat Jakości  utwierdza nas również w przekonaniu o słuszności wypracowanej dla firmy strategii rozwoju i prawidłowej realizacji  założonych  celów. Wyróżnienia i nagrody  gospodarcze to również  istotny dowód naszej rzetelności , wiarygodności, innowacyjności i nowoczesności co znacznie podnosi naszą wartość  jako partnera biznesowego- Marek Tkaczuk

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy
Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy to jedno z najważniejszych wyróżnień regionalnych przyznawanych przedsiębiorstwom i ich produktom przez Województwo Dolnośląskie za wiarygodność i jakość. Wyróżnione firmy swoją działalnością wnoszą istotny wkład, nie tylko gospodarczy, ale również społeczny, w rozwój regionu,  tworzeniu rynku pracy oraz stanowią wizytówkę jakości, innowacyjności, nowoczesności i solidności pracy. Celem DCG jest również budowanie gospodarczej tożsamości regionalnej oraz wspieranie wzrostu gospodarczego Dolnego Śląska.

DCG001_mm DCG118_mm DCG119_mm DCG131_mm