Dr Robert B. Cialdini Honorowy Mentor Związku Pracodawców Polska Miedź

DSC_0351 Rada Wykonawcza Związku Pracodawców Polska Miedź Uchwałą nr 89/2013 z dnia 30 września 2013 roku postanowiła wyróżnić Tytułem: „Honorowy Mentor Związku Pracodawców Polska Miedź” Pana Dr Roberta    B. Cialdiniego

Pamiątkowa patera wykonana z zasobów kruszcu wydobytego i przetopionego w KGHM Polska Miedź S.A. została wręczona Panu Robertowi B. Cialdiniemu podczas Inauguracji Roku Akademickiego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławu w dniu 11 października 2013 r.

Dr Robert B. Cialdini
Profesor psychologii Uniwersytetu Stanowego w Arizonie

Robert B.DSC_0352 Cialdini – jest jednym z najwybitniejszych psychologów społecznych. Rozległa wiedza naukowa z zakresu psychologii wpływu oraz ponad trzydzieści lat badań tego zagadnienia przyniosły mu międzynarodową sławę eksperta z zakresu technik perswazji, zasad współpracy oraz narzędzi negocjacji. Obecnie pracuje jako W.P. Carey Distinguished Professor na wydziale marketingu oraz jako Regents’ Professor na wydziale psychologii uniwersytetu stanowego w Arizonie, w przeszłości wykładał m.in. na uniwersytetach Stanforda i Harvarda. Pełni też funkcję Prezesa Influence At Work, międzynarodowej firmy konsultingowej specjalizującej się w planowaniu strategicznym i szkoleniach dla organizacji w oparciu o program „sześciu reguł wywierania wpływu”.
Jego książka “Wywieranie wpływu na ludzi” została przetłumaczona na 26 języków i rozeszła się w ponad 2 milionach egzemplarzy. Magazyn gospodarczy “Fortune” uznał tę książkę za jedną z najważniejszych dla współczesnego biznesu, znalazła się też ona na liście 100 najlepszych książek biznesowych wszechczasów.
Książka “Tak! 50 sekretów nauki perswazji”, której jest współDSC_0358autorem znalazła się na listach bestsellerów New York Timesa, Wall Street Journall i USA Today. W dziedzinie wywierania wpływu i perswazji jest najczęściej cytowanym na świecie psychologiem społecznym.
Największe światowe firmy i organizacje zabiegają o jego wykłady dla swoich kadr menedżerskich.  Wykładał m.in. dla: NATO, Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, IBM, Microsoft, KPMG, Coca Cola, Bayer, Ericsson, Motorola, Nokia i wielu, wielu innych.
W 2010 roku Prof. Robert Cialdini był gościem specjalnym Związku Pracodawców Polska Miedź. Podczas wizyty w Polsce miał okazję podzielić się swoją wiedzą w dziedzinie zarządzania i budowania trwałych relacji w kontaktach: kadra zarządzająca – pracownicy, a także zaprezentował narzędzia wspomagające prowadzenie działalności gospodarczej i budowanie trwałego kapitału społecznego.DSC_0356