I Kongres Zdrowia Pracodawców RP

kongres_zdrowia_banner

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej organizują w dniach 29-30 września br. w Warszawie I Kongres Zdrowia pod hasłem „Zdrowy obywatel, zdrowa Polska”.

Podczas warsztatów i debat plenarnych zostaną wypracowane konkretne rozwiązania systemowe. Sformułowane rekomendacje pomogą w znacznym stopniu usprawnić działanie kulejącej opieki zdrowotnej. Warsztaty postanowiliśmy pogrupować w trzech kategoriach – strategii, organizacji oraz spraw pacjenta. Efekty prac mają prowadzić do zwiększenia jakości usług, poprawy komfortu pacjentów i tym samym do polepszenia stanu zdrowia Polaków.

Będziemy ze wszystkich sił dążyć do tego, aby rekomendacje wypracowane w jego trakcie stały się autentyczną receptą na lek, który postawi na nogi polską służbę zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym w załączniku programem Kongresu i odwiedzenia strony internetowej tego wydarzenia I Kongres Zdrowia Pracodawców RP

Jeśli mają Państwo sugestie dotyczące programu I Kongresu Zdrowia Pracodawców RP, prosimy zgłaszać je do dnia 15 sierpnia 2016 r. na adres e-mail: biuro@kongreszdrowia.pl.