ZARZĄD ZWIĄZKU

Zarząd Związku

Beata Staszków Prezes Zarządu
 Paweł Kura Wiceprezes Zarządu

beata_-strona-wwwBeata Staszków, Prezes Zarządu

Jestem menedżerem z  ponad dwudziestoletnim doświadczeniem pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz potwierdzonymi sukcesami w zakresie poprawy jakości świadczonych usług w instytucjach non-for-profit, uczelniach wyższych oraz firmach konsultingowych.  W latach 1991-2001 pracowałam w nowopowstających uczelniach wyższych takich jak Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Legnicy i Wyższa Szkoła Zarządzania ( Polish Open University).

Po ukończeniu studiów MBA, rozpoczęłam pracę jako konsultant biznesowy i interim menadżer w firmach potrzebujących wsparcia w czasie kompleksowych procesów restrukturyzacyjnych. Moje umiejętności opracowywania i wdrażania strategii marketingowych połączone z długoletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami szkoleniowymi i konsultingowymi na rzecz dużych podmiotów oraz małych i średnich firm pozwalają mi podnosić ich efektywność.

Jako Zastępca Dyrektora Biura Związku Pracodawców Polska Miedź w latach 2006-2009, zbudowałam relacje z międzynarodowymi organizacjami działającymi na rzecz przemysłu wydobywczego oraz instytucjami działającymi na rzecz pracodawców w kraju i zagranicą.

W latach 2010- 2016 pracowałam jako konsultant biznesowy, trener i coach w firmach Catalyst, Workstream Consulting, Career Intelligence i Mentor EU w Wielkiej Brytanii.

Moją pasją jest czytanie literatury, słuchanie muzyki poważnej i yoga


Paweł Kura, Wiceprezes Zarządu

Jestem Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, Akademii Górniczo – Hutniczej a także studiów Executive MBA. Posiadam wieloletnią aktywność zawodową w obszarze administracji publicznej. Do lipca 2018 r. byłem Zastępcą Dyrektora Dolnośląskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Posiadam bogate doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą techniczną oraz zadaniami z zakresu transportu i logistyki. Współpracuję z uczelniami wyższymi tj. Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, Uniwersytetem Medycznym, jednostkami samorządu terytorialnego oraz licznymi stowarzyszeniami (m.in. Stowarzyszenie Promocji Inicjatyw Społecznych ATUT).