Konferencja CYFRYZACJA 14/15.09.2021

Partner biznesowy Związku Pracodawców Polska Miedź, Polski Klaster IoT & AI SINOTAIC i członkowie konsorcjum „Smart Secure Cities” zapraszają w dniach 14-15 września do udziału w międzynarodowej konferencji: „CYFRYZACJA”.

Konferencja będzie przeznaczona dla przedstawicieli biznesu – zwłaszcza MŚP i start’upów – oraz samorządów zainteresowanych problematyką cyfryzacji swojej działalności z wykorzystaniem inteligentnych systemów IoT i Smart City.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane konkretne przykłady współpracy MŚP i samorządów przy wdrożeniach technologii IoT i Smart City, narzędzia finansowania rozwoju firm oraz wdrażania nowoczesnych technologii przez samorządy, a także najnowocześniejsze polskie rozwiązania technologiczne z zakresu IoT i Smart City wykorzystujące sztuczną Inteligencję, rozwiązania chmurowe, BigData, cyberbezpieczeństwo rozwiązań cyfrowych.


W imieniu organizatorów zapraszamy do zapisów na konferencję. 
https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/KONFERENCJACYFRYZACJA
PROGRAM KONFERENCJI >>> https://sinotaic.com/program-konferencji/
PRELEGENCI >>>  https://sinotaic.com/prelegenci/
Więcej szczegółów na stronie: https://sinotaic.com/konferencja/
Zaprezentowane zostaną także najlepsze praktyki i przykłady cyfryzacji biznesu i samorządów z Europy i USA.
Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej w wybranych miastach partnerskich w Polsce oraz będzie dostępna w całości w internecie.