Raw Materials Dialogues 16-20 listopada 2020 r – Eurometaux


Izba branżowa Eurometaux w porozumieniu z Komisją Europejską organizuje pięć seminariów internetowych – paneli dyskusyjnych: Raw Materials Dialogues (Dialogi surowcowe) w dniach 16-20 listopada 2020 r. Jest to cykl wirtualnych wydarzeń dotyczących tematyki surowcowej – przedsięwzięcie jest organizowane w ramach European Commission’s Raw Materials Week.
Spotkania będą miały formę godzinnych seminariów obejmujących pięć kluczowych tematów: inwestycje w UE, odpowiedzialne pozyskiwanie surowców, zrównoważone produkty, gospodarka o obiegu zamkniętym oraz sprawiedliwa transformacja / zatrudnienie. Seminaria rozpoczynają się każdego dnia o godz. 13:00.

W jednym z paneli dyskusyjnych dotyczącym sprawiedliwej transformacji, w piątek 20 listopada o 13:00, weźmie udział Pan Radosław Źydok – Dyrektor Departamentu Analiz Regulacyjnych i Strategicznych w KGHM Polska Miedź S.A.
Agenda spotkań, rejestracja oraz inne szczegółowe informacje są dostępne na stronie wydarzenia: https://rawmaterialsdialogues.eu/
Źródło: Eurometaux