Sprawozdanie z eliminacji Turnieju Deblowego w Głogowie

SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI TURNIEJU DEBLOWEGO W GŁOGOWIE

Pierwszy turniej eliminacyjny VII Deblowego Turnieju Tenisowego o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź , odbył się w dniu 14.05.2016 na kortach tenisowych w Głogowie przy Hali Widowisko-Sportowej (przy ul. Rudnowskiej 17B). W turnieju uczestniczyło 10 par tenisistów.


Ustalono, że z uwagi na ilość par zgłoszoną do turnieju rozegrane zostanie on podzielony na dwie części: eliminacje w grupach oraz część finałowa. W drodze losowania pary deblowe podzielono na dwie grupy A i B. (wyniki meczów w załączeniu)
W finale para tenisistów z Legnicy (mistrzowie z ubiegłego roku), Andrzej Baran i Aleksandros Papadopulos, pokonali parę z Polkowic Stanisława Bartoszka i Wiesława Święcickiego 2:0 (6/2,6/2). Trzecie miejsce zajęła para Tomasz Kiemona i Marcin Nowicki, którzy pokonali Janusza Cichońskiego i Grzegorza Sztajnera 2:0 (7/6,6/3). W turnieju rozegrano 18 meczów.
Na zakończenie turnieju (ok godz. 18-stej) przedstawiciel ZPPM, p. Rafał Szkop podziękował uczestnikom za udział i pogratulował zwycięzcom.
Do finału, który odbędzie się 18.06.2016 awansowały 4 zwycięskie pary:
FINAŁ
1)
Baran/Papadopulos
2)
Bartoszek/Święcicki
Wynik:
6/2,6/2
Mecz o 3 miejsce
3)
Kiemona/Nowicki
4)
Cichoński/Sztajner
Wynik:
7/6,6/3

w załączeniu tabela z wynikami