Szkolenie on-line Standardy Obsługi Inwestora wg PAIH


Serdecznie zapraszam przedstawicieli samorządów Zagłębia Miedziowego na szkolenie on-line organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A., Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. oraz Związek Pracodawców Polska Miedź, którego tematyką będą Standardy Obsługi Inwestora wg PAIH.
Szkolenie odbędzie się w dniu 18.06.2020 na platformie zoom w godzinach od 10.00 do 12.00, możliwość połączenia się z systemem szkoleniowym od 09:30. W celu wzięcia udziału w wydarzeniu, uprzejmie prosimy o zgłoszenie się do 16 czerwca 2020 r., pod adresem e – mail sekretariat@pracodawcy.pl.
Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do szkolenia.
Głównym celem wydarzenia jest przekazanie informacji nt. standardów PAIH S.A. w zakresie obsługi inwestorów, budowy oferty inwestycyjnej a także informacji dotyczących Polskiej Strefy Inwestycji i oferty współpracy z PAIH S.A. oraz Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A.
Wydarzenie skierowane jest do władz samorządowych oraz reprezentantów samorządów odpowiedzialnych za przygotowanie oferty inwestycyjnej, oraz w późniejszym etapie za obsługę inwestorów.
Udział w webinarium jest bezpłatny. Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów