Szkolenie on-line w zakresie Standardów Obsługi Inwestora wg PAIH i oferty PAIH_25 czerwca 2020 r.


Uprzejmie informujemy, że w dniu 25 czerwca 2020 r. planowany jest staż/szkolenie online (w programie Zoom) PAIH S.A. dla partnerów regionalnych Agencji: COI/COIE, SSE, JST, parków technologicznych, głównie nowych pracowników zatrudnionych w ich strukturach.
Głównym celem stażu jest przekazanie uczestnikom standardów PAIH S.A. w zakresie obsługi inwestorów, budowy oferty inwestycyjnej,  generatora ofert,  podnoszenia atrakcyjności miejsca itp.,  a także informacji dot. nowych specjalizacji Agencji związanych z internacjonalizacją polskich przedsiębiorstw.
Szczegółowy program stażu jest umieszczony z załączeniu.
Szkolenie jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojego udziału.
W związku z powyższym bardzo prosimy o zgłoszenie kandydatów na adres mailowy: marzanna.pochodyla@paih.gov.pl w terminie do 23.06.2020. Osoby, które zgłoszą się na szkolenie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do szkolenia. Link do szkolenia zostanie wysłany w dniu 24 czerwca.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w stażu online. W przypadku pytań proszę o kontakt pod adresem marzanna.pochodyla@paih.gov.pl
Źródło: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.