webinarium „STOP PANDEMII. POLSKIE FIRMY CHRONIĄ I RATUJĄ ZDROWIE I ŻYCIE – dobre praktyki”


KGHM Polska Miedź S.A. i Związek Pracodawców Polska Miedź mają zaszczyt zaprosić Państwa na webinarium „STOP PANDEMII. POLSKIE FIRMY CHRONIĄ I RATUJĄ ZDROWIE I ŻYCIE – dobre praktyki”, które odbędzie się 3 czerwca 2020 roku w godz. 10:00 – 12:00 na platformie Skype for Business.
W sytuacji związanej z pandemią COVID-19, która stanowi wielkie wyzwanie dla społeczeństw na całym świecie, rządy, administracja państwowa, pracodawcy, pracownicy i ich organizacje stoją przed ogromnymi wyzwaniami związanymi z zapobieganiem i przeciwdziałaniem rozprzestrzenieniu się koronawirusa COVID-19 oraz ochroną bezpieczeństwa i zdrowia ludzi, w tym pracowników w zakładach pracy.
Polskie firmy, choć same ucierpiały finansowo w wyniku pandemii SARS-CoV-2 i związanych z nią ograniczeń, włączają się w pomoc dla służby zdrowia, służb walczących ze skutkami pandemii, społeczeństwa. W walce z koronawirusem szeroki front tworzą przedstawiciele administracji, firmy państwowe oraz prywatne, zarówno duże, jak i te z sektora MŚP. Pomoc przyjmuje wymiar finansowy – kwota bezpośredniego wsparcia sięga już kilkuset milionów złotych, jak i rzeczowy.
 Udział w webinarium jest bezpłatny. W celu wzięcia udziału w wydarzeniu, uprzejmie prosimy o rejestrację udziału do 1 czerwca 2020 r., pod adresem e – mail sekretariat@pracodawcy.pl. Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium. Serdecznie zapraszamy do udziału
 
Z wyrazami szacunku
Beata Staszków
Prezes Zarządu
Związek Pracodawców Polska Miedź