Dane teleadresowe
Związek Pracodawców Polska Miedź

ul. F. Chopina 2
59-300 Lubin

e-mail: sekretariat@pracodawcy.pl
Tel. +48 76 847 85 85

NIP: 692-11-70-332
KRS: 0000126828
REGON: 390437022
Bank: BNP Paribas Bank Polska S.A
Nr konta: 85 1600 1462 0008 0332 4029 7002

Bank: PKO BP

Nr konta: 63 1020 3017 0000 2302 0518 4140

Formularz Kontaktowy

    Sekretariat:

    Marlena Grzelak
    Specjalista ds. Komunikacji i Administracji
    Asystentka Zarządu
    grzelak@pracodawcy.pl

     

    Izabela Kłapkowska
    Manager ds. komunikacji
    sekretariat@pracodawcy.pl
    klapkowska@pracodawcy.pl

    Barbara Baszczyk – Stelmach
    Manager ds. Organizacji i Szkoleń
    stelmach@pracodawcy.pl

    Rafał Szkop
    Manager ds. Analiz, Legislacji i Współpracy Międzynarodowej
    szkop@pracodawcy.pl

    Zarząd:

    Prezes Zarządu
    Beata Staszków
    staszkow@pracodawcy.pl

    Wiceprezes Zarządu
    Michał Kielan
    kielan@pracodawcy.pl

    Wiceprezes Zarządu
    Paweł Ernst
    ernst@pracodawcy.pl

    Dyrektor Biura – Radca prawny
    Alicja Kudłak
    kudlak@pracodawcy.pl

    Księgowość:

    Biuro Rachunkowe “Rachmistrz”
    +48 76 846-73-92