LISTA FIRM CZŁONKOWSKICH

Filar II – grupa kapitałowa KGHM Polska Miedź S.A. – 24 firmy

Pol – Miedź Trans Sp. z o.o.
Pol-Miedź Trans Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie towarowego transportu kolejowego oraz napraw taboru kolejowego, zarówno na rzecz spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. jak i podmiotów zewnętrznych

 


 

Interferie S.A.
INTERFERIE to działająca od 20 lat największa na Dolnym Śląsku sieć ośrodków wypoczynkowych i hoteli, które zlokalizowane są nad Morzem Bałtyckim i w Sudetach. W zasobach Grupy INTERFERIE znajduje się ponad 2.100 miejsc noclegowych w najatrakcyjniejszych polskich kurortach.

 


 

KGHM ZANAM S.A.
KGHM ZANAM S.A. należy do największych w Polsce producentów maszyn i urządzeń dla sektora górniczego. Spółka wytwarza również sprzęt stosowany w systemach przeładunkowych, zespołach transportowych, skalnictwie, kopalniach odkrywkowych. Ponadto jest także znaczącym producentem odlewów staliwnych i żeliwnych

 


 

Energetyka” Sp. z o.o.
Energetyka to jedno z największych przedsiębiorstw ciepłowniczych na Dolnym Śląsku. Spółka zajmuje się produkcją, przesyłem oraz dystrybucją ciepła i energii elektrycznej. Produkuje również oraz dystrybuuje wodę pitną i przemysłową, oczyszcza ścieki, unieszkodliwia odpady, prowadzi obrót produktami naftowymi oraz uprawia rośliny energetyczne.

 


 

Centrum Badań Jakości Sp. z o.o.
CBJ sp. z o.o. jest jednym z największych laboratoriów badawczych w kraju, świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania różnorodnych badań, analiz i pomiarów fizyko-chemicznych, mikrobiologicznych, z uwzględnieniem poboru i przygotowania próbek, wykonania badań oraz opracowania wyników.

 


 

MERCUS Logistyka Sp. z o.o.
operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych, doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.

 


 

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „CUPRUM”
Świadczymy usługi ubezpieczeniowe na zasadach wzajemności dla dużych przedsiębiorstw i podmiotów gospodarczych różnych sektorów branżowych

 


 

KGHM „CUPRUM” Sp. z o.o. Centrum Badawczo – Rozwojowe;
KGHM CUPRUM sp. z o. o jest Centrum Badawczo – Rozwojowym, oferującym prace naukowe i badawcze z zakresu geologii, hydrogeologii i geofizyki, poprzez górnictwo, geoinżynierię, geodezję, wentylację, automatyzację, elektryfikację oraz mechanizację kopalń, aż do ochrony środowiska, wzbogacania rudy oraz składowania odpadów poflotacyjnych

 


 

Miedziowe Centrum Zdrowia S.A.;
„Miedziowe Centrum Zdrowia” S.A. w Lubinie obejmuje swoim zasięgiem mieszkańców byłego województwa legnickiego. Nasze placówki działają w Lubinie, Legnicy, Głogowie i Grębocicach.
W Lubinie znajduje się Szpital z całą bazą diagnostyczną: Zakładem Diagnostyki Laboratoryjnej i Zakładem Diagnostyki Obrazowej. W Lubinie działa także Przychodnia Ogólna, Przychodnia Specjalistyczna oraz Zakład Rehabilitacji Leczniczej.

 


 

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A.;
Świadczy usługi w zakresie budownictwa specjalistycznego ogólnego i inżynieryjnego. Realizuje obiekty podziemne i powierzchniowe na rzecz górnictwa, transportu i komunikacji, przemysłu, a od niedawna również w branży ochrony środowiska. Dysponuje unikalną na skalę światową technologią głębienia szybów z zastosowaniem mrożenia górotworu.

 


 

INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.;
Naszą misją jest dostarczanie klientom nowoczesnych, innowacyjnych produktów i usług o najwyższej jakości z zakresu elektrotechniki, automatyki, radiokomunikacji i mechaniki. Nasze biuro prowadzi badania atestacyjne i certyfikację wyrobów zgodnie z posiadaną akredytacją PCA i notyfikacją w Unii Europejskiej.

 


 

KGHM Metraco S.A.;
Zajmuje się zagospodarowaniem produktów powstających w toku działalności kopalń i hut, jak również odzyskiem miedzi. Firma jest znaczącym na rynku krajowym dostawcą soli przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg oraz największym odbiorcą złomu miedzi w Polsce. Jest także właścicielem najnowocześniejszego w Europie Terminalu Kwasu Siarkowego, uruchomionego w Porcie Szczecin.

 


 

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „LUBINPEX” Sp. z o.o.;
Firma zarządza ponad 30 placówkami gastronomicznymi, ulokowanymi zarówno na terenie zakładów górniczych i hut funkcjonujących w ramach grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., jak i zakładów produkcyjnych wielu innych firm, skupionych m.in. w Legnickiej Strefie Ekonomicznej. W zakresie usług pojawiaja się obsługa eventów, organizacja imprez i festynów.

 


 

Zagłębie Lubin S.A.;
Działalność klubu opiera się na organizacji sportowych rozgrywek w piłce nożnej z uwzględnieniem pozaszkolnej edukacji sportowej w postaci Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin

 


 

Walcownia Metali Nieżelaznych „Łabędy” S.A.;
Walcownia Metali Nieżelaznych „Łabędy” S.A. to firma z ponad 100-letnią tradycją w zakresie produkcji płaskich z miedzi, stopów miedzi (mosiądzu, brązu, mosiądzów wysokoniklowych) i srebra. Produkty firmy to taśmy, blachy, anody, pasy o różnych grubościach, wymiarach i stanach utwardzenia oraz stopy odlewnicze.

 


 

PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o.;
Oferta PMT Linie Kolejowe Sp. z.o.o. obejmuje szeroki zakres usług. Począwszy od budowy nowych odcinków linii kolejowych , poprzez remonty kapitalne jak i bieżące oraz świadczenie usług zarządzania i utrzymania przekazywanych pod naszą opiekę linii kolejowych. Ponad to usuwamy skutki wykolejeń taboru i wypadków kolejowych, zajmujemy się konserwacją i utrzymaniem urządzeń sterowania ruchem kolejowym, usuwamy awarie w terenie – pogotowie techniczne, wykonujemy podbijanie torów i rozjazdów podbijarką torową Plasser Theuerer Unimat – Junior 275

 


 

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A.;
Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A. – jedno z największych przedsiębiorstw ciepłowniczych na Dolnym Śląsku – funkcjonuje na rynku od 1976 r. Działalność Spółki skoncentrowana jest wokół przesyłu, dystrybucji, produkcji i obrotu energią cieplną. Firma obecna jest w 7 dużych dolnośląskich miastach: Legnicy, Lubinie, Głogowie, Chojnowie, Chocianowie, Ścinawie i Złotoryi

 


 

Uzdrowisko Cieplice” Sp. z o.o.
Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. jako jedyne w Cieplicach posiada koncesję na wydobycie leczniczych wód termalnych, których temperatura dochodzi do 87 stopni.
Wszystkie zabiegi z zakresu wodolecznictwa wykonywane są na bazie leczniczej wody termalnej, co zwiększa skuteczność kuracji

 


 

KGHM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.;
Celem działań KGHM TFI S.A. jest stałe i efektywne dostarczanie satysfakcjonujących wyników zarządzanych funduszy, zgodnie z ich polityką inwestycyjną.

 


 

Uzdrowisko Świeradów -Czerniawa Sp. z o.o.
Jedno z dwóch uzdrowisk radonowych w Polsce i jedno z dwudziestu w Europie, które oferuje zabiegi lecznicze na bazie radonu.
Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU jest jedynym podmiotem leczniczym na terenie miasta Świeradowa – Zdroju, który posiada wyłączną koncesję na wydobycie i eksploatację wód leczniczych ze złóż w Świeradowie i Czerniawie.

 


 

NITROERG S.A.
NITROERG S.A. oferuje dwa podstawowe rodzaje produktów:
materiały wybuchowe i systemy inicjowania, dodatek do oleju napędowego 2-EHN (NITROCET 50®.

 


 

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A.
Zajmujemy się m.in.: zakupem, przerobem i sprzedażą złomu stalowego, żeliwnego i metali kolorowych (miedzi, brązu, mosiądzu, aluminium, cynku), zbiórką zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (RTV i AGD), dystrybucją wyrobów hutniczych i materiałów budowlanych, kompleksową obsługą firm w zakresie zagospodarowania odpadów przemysłowych, odzyskiem i złomowaniem odpadów (w tym odpadów poprzerobowych), zbrojeniami budowlanymi.

 


 

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. Grupa PGU
Dbamy o Twoje zdrowie, kondycję i urodę oferując pobyty lecznicze i rehabilitacyjne w naszych uzdrowiskach w Cieplicach, Świeradowie, Połczynie, Polanicy, Dusznikach oraz Kudowie. Oferujemy szeroki zakres usług uzdrowiskowych opartych m.in. na unikatowych w skali kraju i Europy, surowcach leczniczych.

 


 

Bipromet S.A.

Bipromet SA jest wiodącym dostawcą kompleksowych usług w zakresie projektowania oraz Generalnej Realizacji Inwestycji branży przemysłowej, oraz w sektorze ochrony środowiska.

Filar III – jednostki samorządu terytorialnego –28 firm

Regionalne Centrum Sportowe Sp. z o.o.

Służy mieszkańcom regionu Zagłębia Miedziowego na bazie posiadanych obiektów sportowych. W swoim wachlarzu posiada obiekty przeznaczone do organizacji imprez sportowych i rozrywkowych.

 


 

Galeria Sztuki w Legnicy

Galeria Sztuki w Legnicy zajmuje się prezentacją i promocją sztuki współczesnej.  Od 30 lat specjalizujemy się w prezentacji młodego malarstwa polskiego, a od 40 lat w prezentacji awangardowej, unikatowej biżuterii – nasze dwa duże, cykliczne wydarzenia to Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE oraz Legnicki Festiwal SREBRO, który jest prestiżową imprezą międzynarodową. Swoimi działaniami chętnie i często wspieramy artystów regionu Zagłębia Miedziowego, integrując lokalne środowisko twórcze. Poza wystawiennictwem zajmujemy się gromadzeniem dzieł sztuki współczesnej, głównie malarstwa, oraz unikatowej biżuterii

 


 

MUNDO Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z. o.o.

Celem tej spółki, której właścicielem od początku jest Gmina Miejska LUBIN, stało się doprowadzenie do prawidłowej gospodarki odpadami na terenie gminy i powiatu.

 


 

Urząd Gminy Gaworzyce

 


 

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy

 


 

Centrum Kultury MUZA w Lubinie

Centrum Kultury Muza jest nowoczesnym ośrodkiem kultury, kontynuującym tradycję powstałego pod koniec lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku Domu Kultury Zagłębia Miedziowego w Lubinie

 


 

Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Głównym zadaniem firmy jest budowanie lokali mieszkalnych i usługowych na terenie Polkowic.

 


 

Klub Sportowy „Górnik” Polkowice Sp. z o.o.

 


 

Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Podstawowym celem działalności Ośrodka jest organizowanie działalności kulturalnej na terenie Gminy Lubin poprzez podejmowanie działań, których celem jest bieżące i nieprzerwane zaspokajanie potrzeb kulturalnych ludności, głównie mieszkańców Gminy Lubin, w drodze świadczenia usług powszechnie dostępnych.

 


 

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z.o.o. w Lubinie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubinie zajmujące się dostarczaniem wody i odbiorem ścieków komunalnych poszerzyło swoją działalność i oprócz podstawowych obowiązków zajmuje się również zarządzaniem systemem gospodarki odpadów komunalnych.

 


 

Urząd Gminy Żukowice

 


 

Urząd Gminy Kotla

 


 

Urząd Gminy Polkowice

 


 

Urząd Gminy Rudna

 


 

Urząd Miejski w Przemkowie

 


 

Urząd Gminy Krotoszyce

 


 

Urząd Miejski Głogów

 


 

Urząd Gminy Grębocice

 


 

Starostwo Powiatowe w Polkowicach

 


 

Urząd Gminy Jerzmanowa

 


 

Urząd Gminy w Lubinie

 


 

Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych – Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.

Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych – ZOZ S.A. to przyjazny i nowoczesny ośrodek medyczny, otaczający opieką mieszkańców i pracowników regionu Zagłębia Miedziowego.


 

Urząd Miasta i Gminy w Chocianowie


 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Gminy Lubin Sp. z o.o.


 

Urząd Gminy Radwanice


 

Urząd Gminy Kunice


 

Przychodnia Rejonowa w Prochowicach


 

Centrum Kultury w Paszowicach


Filar IV – pozostałe podmioty – 57 firm

Przedsiębiorstwo Budowlano – Mantażowe ZREM KOMPENERG
Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonawstwie, montażu i monitoringu sieci elektroenergetycznych, baterii kompensatorów mocy biernej, stacji transformatorowych, w tym także przystosowanych do pracy w górnictwie dołowym i skalnym.

 


 

Mine Master Sp. z o.o. w Wilkowie
Specjalnością Mine Master jest produkcja maszyn wiercących i kotwiących dla górnictwa podziemnego.

 


 

Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.
Podstawową działalnością MCKK są szkolenia prowadzone w ramach placówki kształcenia ustawicznego podlegającej nadzorowi Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Ponadto programy szkoleń branżowych są opiniowane lub zatwierdzane przez stosowne instytucje i dostosowywane do bieżących potrzeb Pracodawców.

 


 

Przedsiębiorstwo Robót Górniczo Montażowych „Polkowice” Sp. z o.o.
Firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie montaży elektrycznych i mechanicznych dla kopalń KGHM Polska Miedź S.A.

 


 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ustronie IV”
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ustronie IV” powstała w 1990 r. Obecnie liczy około 10.000 mieszkańców. Zasób mieszkaniowy Spółdzielni tworzy 89 budynków wielomieszkaniowych.


 

Piast Group Sp. z o.o.

 


 

Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT
Not w Legnicy to organizacja, której celem jest m.in. wspieranie i reprezentowanie środowiska naukowo-technicznego, koniunktura społeczno-gospodarcza, pomoc w rozwijaniu się przedsiębiorstw oraz ogólnorozumiany rozwój nauki i techniki.

 


 

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
Jest to jeden z najdynamiczniej rozwijających się obszarów gospodarczych kraju.

 


 

Przedsiębiorstwo Robót Górniczych KUPRYT II Sp. z o.o.
Kupryt II to przedsiębiorstwo robót górniczych. W ofercie firmy znajdują się również materiały budowlane oraz stal.

 


 

GRAVIS Rachunkowość i Podatki Sp. z o.o.
Firma GRAVIS zajmuje się obsługą przedsiębiorstw, obejmującą usługi księgowe, rozliczenia podatkowe oraz kadry i płace.

 


 

URBEX Sp. z o.o.
Zajmuje się wynajmem i dzierżawą pomieszczeń, usługami finansowymi oraz rolnictwem

 


 

IMPEL S.A.
Impel jest największą w Polsce grupą firm specjalizujących się w outsourcingu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw.

 


 

KOOL Jurkiewicz i wspólnicy spółka jawna
Firma KOOL powstała w 1994 roku.Od 1997 roku specjalizują się w dystrybucji łożysk tocznych. Oprócz przestrzeni magazynowej i wykwalifikowanego personelu dysponują również rozwiniętą bazą transportową, co pozwala dostarczyć zamówiony towar w maksymalnie krótkim czasie.


 

DB Energy SA
Badaniach efektywności energetycznej przemysłu (audyty efektywności energetycznej, audyty energetyczne przedsiębiorstwa), pozyskiwaniu świadectw efektywności energetycznej (Białe Certyfikaty), inwestycje w modelu ESCO (projektowanie, finansowanie i realizacja inwestycji energooszczędnych), doradztwie w zakresie efektywności energetycznej, badaniami w obszarze elektroenergetycznej diagnostyki napędów

 


 

SQUARE Kancelaria Prawnicza
Kancelaria Prawna, która od lat doradza największym polskim firmom i międzynarodowym korporacjom. Gwarantują najwyższą jakość oraz rzetelność

 


 

VICESIMA Sp. z o.o.
VICESIMA to zespół specjalistów w zakresie ochrony środowiska, bhp, analizy ryzyka, audytów technicznych i geologii. W swoich działaniach stosują najnowsze technologie wspomagające Klientów.

 


 

Ekopartner Recykling Sp. z o.o.
przetwarzanie zmieszanych odpadów komunalnych z regionu północnego,
przyjmowanie i zagospodarowanie odpadów z selektywnej zbiórki, przyjmowanie i biologiczne przetwarzanie bioodpadów oraz odpadów zielonych

 


 

STS INVEST Sp. z.o.o. Sp. K.

 


 

FARMED Sp. z o.o. Sp. K.

 


 

CUPRUM LUBIN S.A.
Cuprum Lubin S.A. stanowi w pełni profesjonalny klub siatkarski, który zatrudnia zawodników zarówno polskich, jak i zagranicznych.

 


 

GRODEX s.c.
Od 1999 roku, rodzinna firma Grodex s.c. specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie bram, drzwi, ogrodzeń, stolarki oraz automatyki do bram i szlabanów. Zespół, który od początku odpowiadał za jej rozwój i sukcesy, pozostał do dzisiaj. Są jedną z najdłużej działających firm w branży w woj. dolnośląskim.


 

Grupa Altkom S.A.
Zaspakajamy potrzeby pracodawców, oferując szkolenia dostosowane do potrzeb wszystkich grup pracowników

 


 

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o.
Miastoprojekt Wrocław specjalizuje się w projektowaniu, zarządzaniu i realizowaniu inwestycji budowlanych we wszystkich sektorach. Są obecni na rynku już od ponad 60 lat.Celem Miastoprojektu Wrocław jest kompleksowe zarządzanie inwestycją na poziomie zespołu i metodologii, osiągając techniczne, finansowe i terminowe parametry każdego projektu


 

PKO Leasing

 


 

Wyższa Szkoła Bankowa oddział Wrocław
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest wyższą szkołą zawodową. WSB we Wrocławiu należy do Grupy Wyższych Szkół Bankowych, które funkcjonują w 9 miastach.Założycielem Wyższych Szkół Bankowych jest Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia.Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych przygotowywanych przez ogólnopolskie czasopisma, co potwierdza renomę Uczelni oraz jej silną pozycję na rynku edukacyjnym regionu i kraju

 


 

V-Motors Sp. z o.o.
V-Motors Sp. z o.o. to autoryzowany Salon i Serwis Volvo w Lubinie oraz Wrocławiu.

 


 

Centrum Rekreacji i Sportu SZKUTNIK Leokadia Szkutnik
Centrum Rekreacji SZKUTNIK To miejsce o niepowtarzalnym klimacie, idealne na spotkania rodzinne, biznesowe i imprezy okolicznościowe połączone z rekreacją i aktywnym wypoczynkiem.Centrum znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Lubina. Dysponuje salą konferencyjno-bankietową z zapleczem kuchennym, komfortowymi pokojami i apartamentami.


 

DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o.
Zgodnie ze swoją misją DGP pomaga polskim przedsiębiorcom poprzez świadczenie usług outsourcingowych w takich dziedzinach jak usługi czystościowe, ochrona mienia, catering czy pralnictwo. Dzięki blisko trzydziestoletniemu doświadczeniu, silnemu zapleczu finansowemu oraz obecności na terenie całego kraju jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom rynku.

 


 

P.P.H.U. POLBLUME Zbigniew Miazga
Nasza firma specjalizuje się w zbieraniu i transporcie wszelkiego rodzaju odpadów elektrycznych i elektronicznych, oraz każdej ich ilości, ze wszystkich grup i rodzajów. Zbieramy wszelkiego rodzaju elektrośmieci takie jak: pralki, lodówki, sprzęt AGD i RTV, żelazka, czajniki, radia, telewizory, komputery, notebooki, monitory, drukarki oraz wszelkie inne akcesoria użytku domowego i nie tylko.

 


 

STYLWEISS Jarosław Weiss
Stylweiss to działająca od ponad 25 lat na rynku firma zajmująca się produkcją i dystrybucją kalendarzy, upominków reklamowych i odzieży reklamowej z logo klienta.

 


 

PIAST BUSINESS SERVICE Sp.z o.o.
Ochrona osób i mienia, usługi porządkowo – czystościowe

 


 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna INVEST – PARK
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” obejmuje obszar upoważniający przedsiębiorców do korzystania z pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego. WSSE to największa z 14 stref ekonomicznych w Polsce, uważana za jedno z najatrakcyjniejszych miejsc inwestycyjnych w Europie. Działa w niej ponad 210 przedsiębiorstw, które zainwestowały łącznie blisko 6 mld Euro. Są wśród nich międzynarodowe koncerny, jak: Volkswagen, Mercedes-Benz, Toyota, 3M czy Mondelez.

 


 

CREATIV MEDIA Sp. z o.o.
Creativ Media Sp. z o.o. to firma eventowa z siedzibą w Lubinie zajmująca się organizowaniem imprez firmowych, sportowych, plenerowych, tematycznych, jak również konferencji, targów, szkoleń, koncertów i przeglądów. Dzięki posiadaniu dużej bazy sprzętowej takiej jak: ekrany led, oświetlenie, nagłośnienie, sceny oraz fotobudka. Jesteśmy w stanie zorganizować każdy event.

 


 

Attis Broker Sp. z o.o.
„Attis Broker Sp. z o.o. to spółka od kilkunastu lat posiadająca licencję brokera ubezpieczeniowego. Działania od początku działalności oparte są na czynnym uczestnictwie w rozwoju i przemianach gospodarczych w Polsce, nie zaś wyłącznie na powielaniu istniejących zastanych rozwiązań. Zdobyte doświadczenie pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów poszukujących efektywnych rozwiązań ubezpieczeniowych i nowatorskich koncepcji.”

 


 

Centrum Kooperacji Recyklingu – not for profit system Sp. z o.o.
Klaster powstał w oparciu o dotychczasową współpracę przedsiębiorstw zajmujących się gospodarką odpadami z firmami świadczącymi usługi doradcze, jednostkami badawczo-rozwojowymi oraz instytucjami otoczenia biznesu.

 


 

FSWO Sp. z o.o.
Firma oferuje kompleksową produkcję wydarzeń, zarówno pod kątem artystycznym, multime­dialnym, technicznym, logistycznym, jak i mar­ketingowym. Realizuje również długofalowe projekty wsparcia sprzedaży w postaci programów motywacyjnych i cykli eventów, wykorzystując najnowsze technologie IT, między innymi aplikacje mobilne, angażujące użytkowników wydarzeń.

 


 

Projekt Multimedia Sp. z o.o.

Instalacje audiowizualne to nasz sposób na tworzenie wciągających, pełnych interakcji historii – opowiedzianych dźwiękiem i obrazem. Do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem i głową pełną nieszablonowych rozwiązań. Nasze dotychczasowe instalacje obejmują takie dziedziny jak: nauka, sztuka i kultura, życie codzienne, edukacja i szkolenia.

 


 

Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.

Firma zajmuje się rekrutacją pracowników na zlecenie klienta oraz wynajmem pracowników tymczasowych na czas wyznaczony przez przedsiębiorcę np. w przypadku prac sezonowych, zwiększonej intensywności zleceń, nieobecności pracownika oraz innych indywidualnych potrzeb pracodawcy.

 


 

PHU POLERS A.Kaczmarek i S-ka Spółka Jawna

Firma sprzątającą będącą w zakresie świadczonych usług liderem na rynku regionalnym.

 


 

Maximus s.c. Stanisław, Stanisława Klejdysz

Firma MAXimus s.c. jest producentem wyrobów medycznych głównie kriokomór, urządzeń do suchych kąpieli w dwutlenku węgla lub ozonie oraz stanowisk do inhalacji pneumatycznych, leżanek, drabinek i parawanów medycznych. Wyroby cechuje innowacyjność, wysoka jakość, zawarta w cieszącej oko stylowej nowoczesnej obudowie (Certyfikat ISO 9001).
Nowoczesny komputerowy system sterowania gwarantuje możliwość indywidualnego dostosowania parametrów zabiegu oraz możliwość wgladuw historię zabiegów.

 


 

Events Factory S.R.O. S.K.A

Organizacja i realizacja imprez oraz konferencji o różnych skalach wielkości.

 


 

Uczelnia Jana Wyżykowskiego

 


 

BIRRT Dominik Kuśnierek

Profesjonalne i kompleksowe mycie, czyszczenie i sprzątanie

 


 

NF40 Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w montażu instalacji fotowoltaicznych, powierzchniowego i panelowego ogrzewania na podczerwień, oraz budowy domów energooszczędnych i pasywnych. W naszym portfolio znajduje się wiele różnych i złożonych realizacji pod  względem wielkości i technologii, ale łączy je jedno – wysoka wydajność oraz stosunkowo niskie koszty instalacji. Stosujemy najnowsze i innowacyjne produkty jak Grafenowe Panele Fotowoltaiczne czy wysokiej klasy Folie Grzewcze.  Najprościej rzecz ujmując instalujemy dla Państwa własne wydajne źródło zasilanie oraz energooszczędne technologie grzewcze wykorzystujące pozyskaną energię słoneczną.


 

Human Partner Sp. z o.o.

 


 

Oddział Okręgowy w Legnicy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce,

 


 

Lekcje Online Sp. z o.o.

„Głównym celem firmy lekcjeonline.pl jest podniesienie kwalifikacji pracowników w zakresie języków, tak aby w kontaktach biznesowych komunikatywnie i swobodnie porozumiewali się z przełożonymi, współpracownikami, kontrahentami.  Efektem współpracy z lekcjeonline.pl  jest pracownik – biegle posługujący się językiem w sytuacjach zawodowych i codziennych.  Firma oferuje  kursy z Business  English czy Corporate English oraz specjalizuje się w prowadzeniu kursów z dziedziny finansów, ekonomii, raportowania giełdowego – dostosowując się do specyfiki prowadzonej przez Państwa działalności. Lekcjeonline.pl to jedyna szkoła w Polsce, pracująca w 100 % na materiałach interaktywnych i cyfrowych, które są dostępne na telefonach, tabletach czy komputerach. Jesteśmy autoryzowanym partnerem British Council. Wykorzystujemy metodę Total Active Immersion. Lekcjeonline.pl oferuje wsparcie dla  Działów HR w zakresie testowania i raportowania poziomu językowego osoby rekrutowanej.  Szeroki wachlarz ciekawych szkoleń „szytych na miarę” wzbogaca ofertę firmy. „

 


 

IDEA4ME.PL Kamila Cybulska

Idea4me.pl specjalizuje się w poprawie widoczności firm w internecie. Pełni rolę doradcy w poruszaniu się w sieci wirtualnej. Oprócz tworzenia dedykowanych stron www i sklepów e-commerce zajmuje się szeroko pojętym marketingiem online, audytem i pozycjonowaniem stron, a także tworzeniem płatnych kampanii web oraz konfiguracją narzędzi Google.

 


 

Business Meeting Club Sp.o.o.

Business Meeting Club to networking jaki potrzebujesz! Działamy w oparciu o zasadę win-win. Reagujemy na potrzeby rynku. Tworząc środowisko sprzyjające nawiązywaniu nowych wartościowych znajomości i budowaniu biznesowych partnerstw, jednocześnie dajemy narzędzia i przestrzeń do zarabiania pieniędzy i rozwoju biznesów. Właśnie rozwój małych i średnich firm jest dla nas priorytetowy


 

Triplex sp. z o.o.

Obrót materiałami pirotechnicznymi, bronią i amunicją


 

RM Solar Sp. z o.o.

Skorzystaj z szerokiego wachlarza produktów OZE. Poznaj je bliżej i dowiedz się jak sprawią, że zaczniesz oszczędzać dzięki zielonej energii.


Inwenta Sp. z o.o.

Firma Inwenta jest wiarygodnym i godnym zaufania partnerem, który od 15 lat wspiera biznes w realizacji projektów HR. Jesteśmy prekursorem interim management w Polsce, specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych, assessment centre, ocenach 360˚ i diagnozie on-line. Realizujemy zaawansowane usługi HR.


Sobańscy Alfa-Net spółka komandytowa

Oprogramowanie dla przemysłu i urządzeń IoT.
Wdrożenia rozwiązań monitorowania produkcji.
Technologia RFID.

Firma Alfa-Net powstała w 1996 roku. Na początku swego istnienia świadczyła usługi providera internetowego oraz jako dostawca i integrator systemów informatycznych.
W 2002 r. Firma Alfa-Net skoncentrowała się na usługach programistycznych. Od tego czasu wyspecjalizowała się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania dla potrzeb przemysłu produkcyjnego i sektora usługowego. Dzięki 20 letniej Alfa-Net z gigantem technologicznym jakim jest Siemens AG powstało dedykowane programowanie do ciągłego monitorowania pracy maszyn, zainstalowane m.in. w fabryce Volkswagena i na lotnisko Heathrow.
Wśród klientów dla których Alfa-Net stworzył rozwiązania programistyczne znajdziemy firmy z grupy KGHM, firmy: 3M, Matusewicz – Budowa Maszyn, Perfecta, firmy niemieckie: Siemens AG, Foltyn Industrie system elektronik GmbH, Shell GmbH, fińska Espotel, słowacka Molitas s.r.o..
Aktualnie firma koncentruje się głównie na dwóch obszarach: systemy ciągłego monitorowania maszyn oraz aplikacje z wykorzystaniem technologii radiowej identyfikacji RFID. Mimo tego w portfolio firmy znajdziemy też inne ciekawe projekty, takie jak np. system do wspomagania audytów energetycznych dla przedsiębiorstwa DB Energy, czy aplikacja do analizy aukcji internetowych zleconego przez firmę Krzymark.
Obecnie Alfa-Net ma za sobą wiele udanych projektów, zespół utalentowanych, doświadczonych programistów oraz ugruntowaną pozycję na rynku usług komputerowych


„LEADER-ROV” Marcin Koprianiuk

Specjalizujemy się w oczyszczaniu strumieniowo-ściernym metodami: sodowanie, piaskowanie, szkiełkowanie. Usługi świadczymy głównie mobilnym sprzętem produkcji amerykańskiej SODABLASTSYSTEM SB-500. Wykonujemy również zabezpieczenia oczyszczonych powierzchni np: nakładamy powłoki  antykorozyjne czy antygraffiti. Nasze usługi znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki: budownictwo, przemysł, motoryzacja, gospodarka komunalna, marinistyka i inne.

Przykłady zleceń:

  1. nałożenie powłoki antykorozyjnej –wieża WPO+ podstawa pod mieszalnik (konstrukcja wsporcza, podesty, barierki) – HUTA MIEDZI LEGNICA
  2. oczyszczanie strumieniowo-ścierne  oraz malowanie słupów trakcyjnych – WROCŁAW
  3. piaskowanie zbiornika żelbetowego (usunięcie warstwy bitumicznej), gruntowanie podłoża betonowego żywicą epoksydową+ nałożenie warstwy chemoodpornej-  HUTA CYNKU Miasteczko Śląskie

Experum HR

Jedna z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego, która już od ponad 27 lat wspiera klientów krajowych i międzynarodowych.

Wieloletnie doświadczenia oraz wypracowane sprawdzone narzędzia czynią z nas skutecznego partnera w poszukiwaniach najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów.

W oparciu o nasze długoletnie doświadczenie pomagamy w rozwiązywaniu Państwa problemów. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza ekspercka w połączeniu z innowacyjnym podejściem sprawi, że współpraca
z Experum HR będzie dla Państwa przyjemnością przynoszącą wymierne korzyści.

Każda nasza oferta, jak i działania, dopasowane są do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Z uwagi na to, że jesteśmy elastyczni, zawarte w ofercie informacje zawsze są dodatkowo szczegółowo omawiane z klientem, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom, również nietypowym.


RIVA s.c.

Przez ponad dekadę istnienia firmy RIVA, wokół stołu zastawionego sporym asortymentem win, zebrało się duże grono smakoszy tego biblijnego trunku. Dowiedliśmy, że potrafimy zainteresować sztuką enologii i zarazem olśnić wyszukanymi propozycjami szczepów i regionów winiarskich.

Wina firmy RIVA stały się rozpoznawalne, tak jak wspaniały szczep Riesling ze słynnej winiarni Weinheimer Hof z regionu apelacyjnego Nahe. Rieslingom wcale nie ustępują medalowe Grauburgunder i Weissburgunder, a panie szczególnie upodobały sobie Kerner i Bacchus.


Usługi Budowlane „Białek” Dariusz Białek

USŁUGI BUDOWLANE „BIAŁEK” to firma budowlano-remontowa z okolic Lubina , gdzie znajdziesz kompleksowe usługi branżowe. Wykonujemy prace budowlane dla przemysłu jak i chętnie podejmujemy współpracę z firmami z sektora mikro. Posiadamy szeroki zakres usług oraz działamy w branży usług dzierżawy rusztowań (posiadamy rusztowania np. ROTAX, które charakteryzują się tym, że można zbudować siatkę we wszystkich kierunkach, a tym samym optymalnie dopasować rusztowanie modułowe do form powierzchni o skomplikowanych kształtach; posiadamy rusztowania ELEWACYJNE), na życzenie Klientów montujemy i demontujemy rusztowania, dowozimy rusztowanie na plac budowy w obrębie 150 km. Wykonujemy usługi budowlane w zakresie: termoizolacji rurociągów, zbiorników czy kotłów. Remontujemy obmurza kotłów parowych i wodnych. Zajmujemy się remontami dachów, wykonujemy prace w zakresie piaskowania oraz malowania antykorozyjnego. Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Prowadzimy działalność już od 2014 roku jako zespół profesjonalistów, którzy stawiają na najwyższą jakość usług. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony/a z doskonałych rezultatów, które dostarczamy. Daj nam znać, czego chcesz, a dołożymy wszelkich starań, aby to zrealizować.