Warsztat z Matt’em Domogałą: BEE A LEADER- Jak być charyzmatycznym i skutecznym liderem!

Serdecznie zapraszam Państwa na warsztat z Matt’em Domogałą: BEE A LEADER- Jak być charyzmatycznym i skutecznym liderem!

Celem warsztatu jest przedstawienie uniwersalnej formuły prostej do zrozumienia, zapamiętania i relatywnie łatwej do zastosowania w praktyce. Formuła ta zawiera trzy kluczowe elementy definiujące najbardziej charyzmatycznych i skutecznych liderów. To dzięki nim budują oni zaangażowane i odporne zespoły. Dzięki nim liderzy na różnym etapie rozwoju lepiej wykorzystują posiadaną wiedzę i umiejętności oraz z sukcesem uzyskują lepsze i trwalsze rezultaty.

Szkolenie odbędzie się dnia 5 marca 2019 r., w godzinach od 8.30 do 15.00, w Lubinie, w Hotelu Oberża Skarbek, ul. Budowniczych LGOM 20. Czytaj dalej

Seminarium „Spotkanie z robotem – procesy i automatyzacja”

Dnia 11 lutego br. odbyło się seminarium „Spotkanie z robotem – procesy i automatyzacja”, którego celem było zapoznanie uczestników z ideą robotyzacji procesów biznesowych.
Robot -„wirtualny pracownik” wspiera w codziennej pracy biurowej oraz dostarcza firmom i pracownikom rzeczywistych efektów: 100% efektywności, 100% wyeliminowanych błędów, oraz do 70% redukcji kosztów pracy. Wirtualny asystent wykorzystuje interfejs użytkownika do wykonywania zadań, tak jak robią to ludzie. Uruchamia i komunikuje się z innymi systemami w celu wykonywania wielu różnorodnych powtarzalnych zadań.
Dziękujemy Firmie Impel Business Solutions Sp. z o.o. za bardzo merytoryczny wkład nasze przedsięwzięcie. Czytaj dalej

Szkolenie Instytutu Franklina Coveya „7 nawyków skutecznego działania”.

Serdecznie zapraszam na certyfikowane szkolenie Instytutu Franklina Coveya „7 nawyków skutecznego działania”.  Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych programów szkoleniowych na świecie.

Program szkolenia jest skierowany do wyższej kadry zarządzającej  i obejmuje następujące zagadnienia:

  • Jak zarządzać sobą, budować nawyki skuteczności osobistej i ustalać właściwe priorytety
  • Jak budować poczucie współodpowiedzialności i zaangażowania w zespołach
  • Jak skutecznie rozwiązywać złożone problemy organizacyjne
  • Jak eliminować przeszkody spowalniające rozwój
  • Jak budować wyjątkową kulturę organizacyjną i przewagę konkurencyjną.

Szkolenie odbędzie się w dniach 26-27 lutego 2019 r. w Hotelu „Bornit” w Szklarskiej Porębie. Czytaj dalej

Śniadanie Biznesowe z Powiatowym Urzędem Pracy

Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie biznesowe, które odbędzie się 7 lutego 2019 r. w godzinach od 9.00 do 12.00 w Lubinie, w Hotelu Oberża Skarbek, ul. Budowniczych LGOM 20.   Spotkanie będzie organizowane wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Lubinie oraz agencją pracy Human Services.

Podczas śniadania przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy przedstawią refundowane formy wsparcia dla przedsiębiorców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego przeznaczone na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Przedstawiciele firmy Human Services, specjalizującej się w zatrudnianiu pracowników zagranicznych przedstawią korzyści płynące z outsourcingu pracowników. Czytaj dalej

Seminarium „Spotkanie z robotem – procesy i automatyzacja”

Wspólnie z firmą Impel Business Solutions Sp. z o. o. serdecznie zapraszamy na seminarium „Spotkanie z robotem – procesy i automatyzacja”, którego celem jest zapoznanie uczestników z ideą robotyzacji procesów biznesowych.

Robot -„wirtualny pracownik” wspiera w codziennej pracy biurowej oraz dostarcza firmom i pracownikom rzeczywistych efektów: 100% efektywności, 100% wyeliminowanych błędów, oraz do 70% redukcji kosztów pracy.  Wirtualny asystent wykorzystuje interfejs użytkownika do wykonywania zadań, tak jak robią to ludzie. Uruchamia i komunikuje się z innymi systemami w celu wykonywania wielu różnorodnych powtarzalnych zadań.

Seminarium odbędzie się 11 lutego 2019 roku w Lubinie w godzinach od 9.00 do 12.00 w siedzibie Zagłębia Lubin SA, ul. M. Skłodowskiej – Curie 98 ( Stadion – Sala VIP II piętro)- w nawigacji prosimy wpisać adres i Stadion Czytaj dalej