Rada Związku Pracodawców Polska Miedź

Dnia 12 września 2019 roku odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Związku II kadencji po wyborach dokonanych podczas XXXI Zgromadzenia Ogólnego Związku Pracodawców Polska Miedź.
W czasie posiedzenia Rada ukonstytuowała się wybierając ze swojego grona dwoje Wiceprzewodniczących oraz Sekretarza Rady. Do pełnienia tych funkcji powołani zostali:
pani Magdalena Wróbel – Wiceprzewodnicząca Rady Związku;
pan Radosław Pobol– Wiceprzewodniczący Rady Związku;
pan Wacław Szetelnicki – Sekretarz Rady Związku. Czytaj dalej

śniadanie biznesowe

zapraszamy na śniadanie biznesowe

Czy składka PFRON to kara dla przedsiębiorcy?
Czy można ją przekuć na zyski dla firmy?

Lubin, 11 września 2019 r. godz. 9:00 – 11:30, Stadion Zagłębia Lubin, SALA VIP, ul. M. Skłodowskiej – Curie 98

Każdego roku firmy wpłacają ok. 5,5 MLD zł do PFRON. Jest to kara za brak zatrudnienia min. 6% osób z niepełnosprawnością. Wielu przedsiębiorców pogodziło się z tym faktem i ten comiesięczny wydatek na stałe wpisało w strategię swojej firmy, czy słusznie? Niewiele z nich ma świadomość, iż karę tę można przekuć na zyski zarówno dla prowadzonej działalności, jak i samego środowiska osób niepełnosprawnych. A gdyby tak comiesięczną wpłatę do PFRON, która nie stanowi nawet kosztu uzyskania przychodu, zamienić na oprogramowanie IT, wszystkie badania medycyny pracy, prywatną opiekę medyczną dla pracowników lub nowość opiekę prawną wraz z platformą łączącą ludzi z prawnikami? Czytaj dalej

IV Turniej Piłkarski o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź

Związek Pracodawców Polska Miedź, Stowarzyszenie Aktywni Zagłębia Miedziowego oraz Zagłębie Lubin S.A. organizują „IV Turniej Piłkarski o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź”. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Prezesa KGHM Polska Miedź S.A. Pana Marcina Chludzińskiego.

Turniej odbędzie się w sobotę, 21 września 2019 roku, na Boiskach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia Lubin, początek rozgrywek zaplanowano na godz. 10.00.

Serdecznie zapraszamy Państwa  do udziału w Turnieju, zarówno czynnie (aktywnie) poprzez zgłaszanie drużyn reprezentujących firmy członkowskie Związku, jak i rekreacyjnie w roli widzów i kibiców. Czytaj dalej

Śniadanie biznesowe

Serdecznie zapraszamy na śniadanie biznesowe

“Jak rozpalić potencjał pracownika”

Lubin, 28 sierpnia 2019 r. godz. 9:00 – 11:30, Hotel Oberża Skarbek, ul. Budowniczych LGOM 20

W czasie naszego śniadania porozmawiamy:

  • Mieć, czy być?- jak rozpalić potencjał pracownika:
  • Mieć pracownika – strategia wygrana – przegrany
  • Być z pracownikiem – strategia wygrany- wygrany
  • Walt Disney w praktyce – pracownik ekspert czy to możliwe? 
  • Kij bez marchewki – podtrzymać zaangażowanie i motywację długofalowo i z zyskiem. 

Czytaj dalej