szkoleniowy  online pt. „SPRZEDAŻ BEZ SPRZEDAWANIA: ZAMIANA KLIENTÓW W SPRZEDAWCÓW”

Serdecznie zapraszamy na warsztat szkoleniowy  online pt. „SPRZEDAŻ BEZ SPRZEDAWANIA: ZAMIANA KLIENTÓW W SPRZEDAWCÓW”, którego celem jest  dostarczenie narzędzi realizacji celów sprzedażowych poprzez sposób postępowania typowy dla najlepszych handlowców na polskim rynku.
Szkolenie odbędzie się 16 marca br. w godzinach od 10.00 do 13.00 na platformie zoom.
ZAKŁADANE EFEKTY

  • Wzrost motywacji do działania i weryfikacja ograniczających przekonań hamujących proaktywność
  • Wyjście z inwazyjnego schematu zrażającego Klientów
  • Wprowadzenie nawyków wywierania wpływu bez manipulacji
  • Wdrożenie nowego podejścia do rozmów na temat ceny.


Szkolenie poprowadzi DAWCA MOCY: Dr Paweł Fortuna, psycholog, człowiek renesansu, który świat spostrzega nie jako zbiór „gotowców” do akceptacji lub przestrzeń zaproszeń, które domagają się zastrzyku energii i uruchomienia kaskady niespodziewanych rezultatów, autor wielu publikacji, współautor wielkiego hitu Justyny Steczkowskiej „Dziewczyna szamana” – utwór został zaliczony do 30 przebojów wszechczasów
Zachęcamy do odwiedzenia strony wykładowcy, prezentującej książki, badania, filmy i inne ciekawostki: www.pawelfortuna.pl
Prosimy o zgłaszanie przedstawicieli firmy, którzy wezmą  udział w szkoleniu w terminie do 12 marca br. wraz z adresem mailowym na adres:  sekretariat@pracodawcy.pl lub stelmach@pracodawcy.pl Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednakże ze względu na wysokie koszty, w przypadku rezygnacji prosimy o niezwłoczną informację, ponieważ mamy wiele osób chętnych.
W załączeniu znajduje się program szkolenia oraz notkę biograficzną wykładowcy. Link do szkolenia zarejestrowani uczestnicy otrzymają w przeddzień webinarium.