Dolnośląska Akademia TenStep

dolno__l__ska_akademia_tenstep
Szanowni Państwo,
Legnicki Park Technologiczny LETIA S. A. oraz TenStep Western Poland mają przyjemność zaprosić do udziału w kolejnym cyklu warsztatów edukacyjnych:
Dolnośląska Akademia TenStep – zarządzanie projektami wg metodyki TenStep.
Celem Akademii jest zdobycie przez uczestników specjalistycznej wiedzy, umiejętności praktycznych oraz kompetencji personalnych w zakresie zarządzania projektami.
Wielowymiarowy trening i nauka przez praktykę w ramach Dolnośląskiej Akademii TenStep opierają się na przekonaniu, że każda osoba zajmująca się projektami, zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym, powinna posiadać metodyczną wiedzę na temat skutecznego zarządzania projektami oraz szczególne umiejętności menedżerskie i przywódcze z tym związane.
Procesy zarządcze i założenia Zarządzania Projektami wg Metodyki TenStep
Cały program składa się z ośmiu 8-godzinnych warsztatów. W czasie ich trwania uczestnicy pracują na rzeczywistych projektach/przedsięwzięciach, gdzie 90% zajęć to praktyka i ćwiczenia. W przypadku firm, które pracują nad różnego rodzaju projektami/przedsięwzięciami metodyka TenStep zdobyła spore uznanie. Jej dużym atutem jest skalowalność, czyli wykluczenie z  projektu zbędnych kroków.  Metodyka TenStep  pomaga także m.in. w przewidywaniu maksymalnej ilości punktów krytycznych zagrażających sukcesowi projektu.
Każde zajęcia prowadzone będą przez dwóch doświadczonych praktyków. Z sylwetką jednego z trenerów, managera i eksperta w dziedzinie zarządzania mogą Państwo zapoznać się klikając tutaj: Piotr Filipiuk.
Zwieńczeniem warsztatów Dolnośląskiej Akademii TenStep jest egzamin certyfikujący Foundation – TenStep Project Manager (Fn-TSPM™). Certyfikat wydawany jest przez TenStep Academy – TenStep Inc., Georgia, USA. Egzamin nie jest obowiązkowy.
PEŁNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ, PROGRAM ORAZ OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI WARSZTATÓW.>>
PIERWSZY ZJAZD IX EDYCJI
10 LUTEGO 2017 R.
Celem przybliżenia Państwu zagadnień, które będą poruszane na warsztatach oraz zapoznanie się z trenerami warsztatów i ich sposobem pracy zapraszamy na bezpłatną próbkę warsztatów w dniu 24 stycznia 2017 r. w godzinach 10.00-13.00 w Letia Business Center. Szczegóły: www.letia.pl/pl/samplingi
Zapisy na sampling : m.kunicka@letia.pl
INFORMACJE I ZAPISY:
Malwina Kunicka
tel. +48 76 723 54 45, kom. +48 697 671 368
e-mail: m.kunicka@letia.pl
Magdalena Monteiro
tel. +48 76 723 54 43, kom. +48 697 890 426
e-mail: m.monteiro@letia.pl
Ilość miejsc ograniczona.  O uczestnictwie w Akademii decyduje kolejność otrzymanych zgłoszeń