24
grudzień
„Bardzo często korzystamy z Państwa szkoleń i trzeba szczerze powiedzieć, że jest to prawdziwa skarbnica wiedzy. Dzięki Wam możemy stale podnosić nasze kompetencje. Z niecierpliwością czekamy na kolejne, ciekawe projekty” – napisał przedstawiciel jednej z naszych firm członkowskich. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na czerwcowe wydarzenia.
Zaczynamy od finansów. Na prośbę tych z Państwa, którym nie udało się dostać na poprzednie spotkania, już 1 czerwca zorganizujemy dodatkowe szkolenie „ANALIZA I ZARZĄDZANIE KOSZTAMI”. Poprowadzi je ponownie dr hab., prof. nadzw. Bartłomiej Nita z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Podczas kolejnej edycji szkolenia NEGOCJACJE W BIZNESIE spotkają się Państwo z dr Sławomirem Jarmużem. Czego mogą Państwo oczekiwać od szkolenia? Wszystkie informacje w artykule „Sztuka Negocjacji” w tym wydaniu naszego newslettera.
„ZARZĄDZANIE EMOCJAMI W RELACJACH ZAWODOWYCH” to propozycja szkoły mentorów STIBITZ. „Warsztaty, które prowadzę, aktywizują Uczestników, zapraszają do indywidualnej refleksji i poszerzania samoświadomości. Kończą się stworzeniem propozycji kolejnych kroków, które mogą zostać wdrożone już poza salą szkoleniową, w realnym życiu” – zaprasza Marta Skrzydelska, coach PCC ICF, trener.
„U ludzi, którym okazujemy zaufanie, obowiązek staranności, przeradza się w poczucie odpowiedzialności” – mówi koncepcja wzmacniania odpowiedzialności pracowników. Jej szczegóły i praktyczną stronę przedstawią Trenerzy Międzynarodowa Platforma Szkoleniowa podczas webinaru „STRATEGICZNY ROZWÓJ ORGANIZACJI POPRZEZ KULTURĘ AUTOODPOWIEDZIALNOŚCI”.
O tym, jak ważna dla prawidłowych relacji w zespole jest „KULTURA DOCENIANIA PRAKTYCZNIE I CODZIENNIE” będzie Państwa przekonywał Marek Skała, mówca inspiracyjny, coach, trener warsztatowy.
Dr Natalia Krej z kancelarii Krej Gajowczyk Legal Partners doradzi, jak pracodawca może chronić się przed działalnością konkurencyjną byłego pracownika. Zapraszamy na webinar „ZAKAZ DZIAŁALNOŚCI KONKURENCYJNEJ POMIMO BRAKU UMOWY O ZAKAZIE KONKURENCJI”.
Powracamy także do tematyki innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla firm.
10 czerwca eksperci z firm technologicznych i przemysłowych podczas kolejnej odsłony Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0. będą zajmowali się tematyką „ZDALNE STEROWANIE I MONITOROWANIE, INTERNET RZECZY (IOT), OTWARTA KOMUNIKACJA – MOŻLIWOŚCI, JAKIE DAJĄ TECHNOLOGIE PRZEMYSŁU 4.0”. Akademia ma formułę otwartą, wystarczy się zarejestrować poprzez formularz dostępny na stronie www.akademiarozwojuprzemyslu40.pl.
Wystąpienie Niny Twardowskiej, Prezes Zarządu Impel Business Solutions podczas kwietniowej konferencji Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0. spotkało się z tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy poświęcić kolejne spotkanie kwestii robotyzacji procesów back office. Otwarte warsztaty „PROCESY BIZNESOWE I ROBOTYZACJA – technologia Robotic Proces Automation służąca automatyzacji procesów” odbędą się 17 czerwca.
Będziemy Państwa informować na bieżąco o rekrutacji, zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych.
Najnowsze wpisy