Cyfryzacja a Efektywność energetyczna, Diagnostyka i monitoring pracy maszyn – spotkanie w ramach Międzynarodowej Konferencji CYFRYZACJA 2 oraz Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0

 

Związek Pracodawców Polska Miedź
Polski Klaster IoT & AI SINOTAIC
wraz z partnerami merytorycznymi: DB Energy oraz Alfa-Net
zapraszają na konferencję

„Cyfryzacja a Efektywność energetyczna, Diagnostyka i monitoring pracy maszyn

Spotkanie w ramach Międzynarodowej Konferencji CYFRYZACJA 2 oraz Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0

20 października 2022 roku, g. 10:00 – 11:00

Konferencja odbędzie się w formule online.

Polski Klaster IoT & AI Sinotaic i członkowie konsorcjum EDIH Smart Secure Cities zapraszają na drugą odsłonę konferencji Cyfryzacja 2- czyli cykl spotkań on-line w obszarze przemysłu 4.0 i SmartCity.  Biznes/Samorząd/Społeczeństwo/Technologie/Korzyści/Wyzwania/Szanse.


Udział w webinarze jest BEZPŁATNY. Wystarczy się zarejestrować, aby otrzymać dostęp do udziału w wydarzeniu.


Rejestracja na spotkanie: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/68fc3e10-883a-d5f2-7426-200138cc215b

Serdecznie zapraszamy!

Program webinaru

Partnerzy i Prelegenci: Informacje o webinarze_Efektywność energetyczna, diagnostyka i monitoring pracy maszyn_20.10.2022 r

Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności do dnia 18.10.2022 r.  

Informacje o Międzynarodowej Konferencji CYFRYZACJA 2 https://sinotaic.com/cyfryzacja-2/

 

Konferencja to konkretne przykłady współpracy, wdrożeń, technologie, korzyści i szanse dla MŚP i samorządów płynące z cyfryzacji w wymiarze technologicznym i społecznym w Polsce i Europie. Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej.

Każda firma produkcyjna i usługowa, organizacja biznesowa, jednostka samorządowa, bez względu na branże, stale monitoruje procesy biznesowe, udoskonala je, optymalizuje koszty. To nieodzowny element gry rynkowej, budowania przewagi konkurencyjnej.

Mały krok może uczynić kolosalną zmianę. Rewolucja technologiczna zmienia naszą rzeczywistość, pomaga w rozwoju, pozwala na zintegrowanie systemów produkcyjnych i metod świadczenia usług.

Cyfryzacja i automatyzacja procesów biznesowych obejmuje wszystkie aspekty działania organizacji. Pozwala zwiększyć produktywność działalności oraz wygenerować oszczędności. Dzięki automatyzacji procesów biznesowych możesz przenieść swoją organizacji na kolejny poziom i uwolnić jej potencjał. Technologie te mogą wydatnie wpływać na efektywność działań biznesowych i przemysłowych.

Jak?

Tego dowiecie się podczas spotkania.

Eksperci z firm technologicznych i przemysłowych, przedstawiciele administracji samorządowej, menedżerowie, dyrektorzy techniczni, dyrektorzy finansowi, kierownicy i pracownicy działów utrzymania ruchu, prelegenci odsłaniający kulisy nowoczesnych rozwiązań i wielu innych znakomitych gości,

Jak dzięki automatyzacji i cyfryzacji przyspieszyć rozwój firmy i zwiększyć jej konkurencyjność? Jak sprawić, by innowacje przynosiły oszczędności? Czy Przemysł 4.0 ma zastosowanie w każdej działalności?

Odpowiedzi na te i inne pytania podczas spotkania.

GŁÓWNE TEMATY KONFERENCJI

  • Cyfryzacja a efektywność energetyczna
  • Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie monitorowania pracy maszyn i przewidywania potencjalnych awarii;
  • Poprawa wydajności produkcji oraz efektywności usług;
  • Budowanie i rozwój kompetencji cyfrowych w przedsiębiorstwach, organizacjach, instytucjach;
  • Gospodarka 4.0, przemysł przyszłości, innowacje: korzyści, potencjał i wyzwania.