Dzień Informacyjny o Surowcach Mineralnych_16.05.2018 Wrocław

                                                                                                                             Lubin, 27 kwietnia 2018 r.

Dzień Informacyjny o Surowcach Mineralnych

Data: 16.05.2018, g. 13:00 – 17:00

Lokalizacja: KGHM CUPRUM Sp. z o.o. Centrum Badawczo-Rozwojowe, ul. Generała Władysława Sikorskiego 2-8, 53-659 Wrocław

Patronat honorowy: Rafał Pawełczak, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź SA

 
KGHM Polska Miedź S.A., Związek Pracodawców Polska Miedź oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE serdecznie zapraszają do udziału w Dniu Informacyjnym o Surowcach Mineralnych z udziałem przedstawicieli Komisji Europejskiej.
Celem spotkania jest prezentacja informacji dotyczących polityk horyzontalnych i inicjatyw (EU Raw Materials Policy), aktualnych programów badawczych oraz strukturalnych dedykowanych dla surowców mineralnych (m.in. Horyzont 2020, EIT RawMaterials, KIC, NCBiR).
Spotkanie będzie okazją do dyskusji na temat potencjalnej współpracy polskich partnerów w programach Unii Europejskiej, jak również szansą  do nawiązania współpracy pomiędzy biznesem, nauką i administracja.
Chcielibyśmy, aby podczas spotkania najbardziej doświadczone podmioty podzieliły się doświadczeniami w realizacji projektów i przedstawiły plany na przyszłość w formule przedsięwzięcia brokerskiego.
Polska jest krajem zasobnym w surowce, jednocześnie polskich naukowców oraz przedsiębiorców cechuje innowacyjność, która skutkuje istotnym wkładem w realizację polityk europejskich.
Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Rejestracja trwa do 14 maja 2018, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału (tel: 768478585; e-mail: sekretariat@pracodawcy.pl). Spotkanie odbędzie się w języku polskim.
Serdecznie zapraszamy
Beata Staszków
Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź