Finansowanie dłużne – jak zawrzeć bezpieczną umowę kredytową z bankiem?


 
W okresie taniego pieniądza pozyskiwanie finansowania w formie kredytu bankowego staje się szczególnie kuszące. Niezależnie od tego, czy celem kredytu będzie sfinansowanie akwizycji, nabycia istotnych aktywów, refinansowanie, czy też finansowanie bieżącej działalności – należy być przygotowanym na to, że im wyższa kwota kredytu, tym bardziej skomplikowany staje się proces pozyskania finansowania.
 
Zapraszamy Państwa na webinarium, podczas którego nasza ekspertka – Paulina Jeziorska, przedstawi praktyczne aspekty złożonego procesu pozyskiwania finansowania dłużnego oraz wskaże najistotniejsze z punktu widzenia kredytobiorcy aspekty umowy kredytowej w standardzie LMA. Podczas spotkania dowiedzą się Państwo, na które obszary kredytobiorca powinien zwrócić szczególną uwagę w toku negocjacji oraz późniejszego wykonywania umowy.
 
Szczegółowa agenda szkolenia, informacje o trenerce oraz szczegóły organizacyjne znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.
Webinarium odbędzie się 30 marca w godzinach 10-11 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.
FORMULARZ REJESTRACYJNY
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zaproszenie skierowane jest w szczególności do przedstawicieli zarządów oraz dyrektorów i managerów zarządzających działami prawnymi i finansowymi. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Mamy nadzieję, że tematyka szkolenia wyda się Państwu interesująca i będziemy mieli przyjemność Państwa gościć!