Horizon Europe Info Days 2021 – wydarzenie poświęcone programowi Horyzont Europa

Komisja Europejska organizuje wydarzenie – Horizon Europe Info Days 2021 w dniach 28 czerwca – 9 lipca 2021 (serię konferencji, webinarów informacyjnych poświęconych programowi Horyzont Europa).

Każdy z dni poświęcony będzie innemu klastrowi tematycznemu oraz omówieniu zasad aplikowania do programu. Cykl wydarzeń oferuje potencjalnym wnioskodawcom i innym zainteresowanym zajmującym się badaniami i innowacjami możliwość uzyskania informacji i zadawania pytań na temat głównych instrumentów finansowania i procesów programu Horyzont Europa.
Więcej informacji: https://www.horizon-europe-infodays2021.eu/
Dzień Informacyjny dla Klastra 4: Technologie cyfrowe, przemysł i przestrzeń kosmiczna jest przewidziany w dniach 29-30 czerwca 2021 r.

Więcej informacji: https://www.horizon-europe-infodays2021.eu/event/cluster-4-digital-industry-space

Krajowy Punkt Kontaktowy działający w strukturze Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zachęca do udziału w wirtualnych międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które są doskonałą okazją do znalezienia potencjalnych partnerów do projektów przed zbliżającymi się konkursami w klastrach programu Horyzont Europa. Główną częścią wydarzeń będą bilateralne spotkania on-line z partnerami zainteresowanymi tymi samymi tematami w ramach konkursów 2021. Uczestnicy mogą wstępnie umówić się na spotkania dwustronne za pomocą narzędzia B2Match. Warunkiem jest skuteczna rejestracja i przesłanie wysokiej jakości profili współpracy.

Więcej informacji: https://www.horizoneuropencpportal.eu/news/brokerages-he-first-calls

  • Spotkanie brokerskie dla Klastra 4: Technologie cyfrowe odbędzie 24-25 czerwca 2021

Więcej informacji i rejestracja: https://digital2021.ideal-ist.eu/

  • Spotkanie brokerskie dla Klastra 4: Przestrzeń kosmiczna odbędzie się 28 czerwca 2021

Więcej informacji i rejestracja: https://cosmos2020plus-heu-cluster4-space-brokerage.b2match.io/

  • Spotkanie brokerskie dla Klastra 4: Przemysł odbędzie się 1 lipca 2021

Więcej informacji i rejestracja: https://www.horizoneuropencpportal.eu/stage/horizon-europe-cluster-4-industry-virtual-brokerage-event-2021-calls

Źródło: Komisja Europejska; Narodowe Centrum Badań i Rozwoju – Krajowy Punkt Kontaktowy