W imieniu Instytutu Studiów Wschodnich serdecznie zapraszamy do udziału w III Forum Przemysłowym, które odbędzie się w Karpaczu w dniach 8-10 grudnia 2017 roku.

Forum Przemysłowe stanowi platformę wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów różnych sektorów przemysłu z przedstawicielami administracji publicznej oraz środowisk eksperckich.

Mając na uwadze misję Forum – budowanie korzystnej atmosfery i lepszych warunków współpracy między krajami europejskimi – do udziału w dyskusjach i obradach Forum zapraszamy osoby, które należą do grona międzynarodowych autorytetów i ekspertów w danych dziedzinach.

W załączeniu przesyłamy założenia Forum oraz planowany przebieg.

Rejestracja na konferencję jest już otwarta i dostępna pod adresem: https://forum-ekonomiczne.pl/rejestracja-forum-przemyslowe/index.php/form/ForumPrzemyslowe?open=registration&_lang=pl

Szanowni Państwo istnieje również możliwość zareklamowania swojej firmy podczas III Forum Przemysłowego w Karpaczu. Szczegółowa oferta reklamowa znajduje się w załączeniu.

 

W załączeniu przesyłam ofertę reklamową.

W przypadku zainteresowania reklamą firmy bardzo proszę o bezpośredni kontakt z organizatorem

Warunku udziału:

Opłata organizacyjna w wysokości 200 zł netto/os. (w tym materiały konferencyjne, przerwy kawowe, bankiet, lunch). Opcjonalnie również zakwaterowanie w Hotelu Gołębiowski: 574 zł netto/os. – dwa noclegi ze śniadaniem (8-10 grudnia 2017) oraz możliwością korzystania ze strefy wodnej hotelu (sauny, baseny, jacuzzi). Istnieje możliwość udziału dowolnej liczby reprezentantów firmy na wspomnianych wcześniej warunkach.