III Forum Przemysłowe w Karpaczu

W imieniu Instytutu Studiów Wschodnich serdecznie zapraszamy do udziału w III Forum Przemysłowym, które odbędzie się w Karpaczu w dniach 8-10 grudnia 2017 roku.
Forum Przemysłowe stanowi platformę wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów różnych sektorów przemysłu z przedstawicielami administracji publicznej oraz środowisk eksperckich.
Mając na uwadze misję Forum – budowanie korzystnej atmosfery i lepszych warunków współpracy między krajami europejskimi – do udziału w dyskusjach i obradach Forum zapraszamy osoby, które należą do grona międzynarodowych autorytetów i ekspertów w danych dziedzinach.
W załączeniu przesyłamy założenia Forum oraz planowany przebieg.
Rejestracja na konferencję jest już otwarta i dostępna pod adresem: https://forum-ekonomiczne.pl/rejestracja-forum-przemyslowe/index.php/form/ForumPrzemyslowe?open=registration&_lang=pl
Szanowni Państwo istnieje również możliwość zareklamowania swojej firmy podczas III Forum Przemysłowego w Karpaczu. Szczegółowa oferta reklamowa znajduje się w załączeniu.
 
W załączeniu przesyłam ofertę reklamową.
W przypadku zainteresowania reklamą firmy bardzo proszę o bezpośredni kontakt z organizatorem
Warunku udziału:
Opłata organizacyjna w wysokości 200 zł netto/os. (w tym materiały konferencyjne, przerwy kawowe, bankiet, lunch). Opcjonalnie również zakwaterowanie w Hotelu Gołębiowski: 574 zł netto/os. – dwa noclegi ze śniadaniem (8-10 grudnia 2017) oraz możliwością korzystania ze strefy wodnej hotelu (sauny, baseny, jacuzzi). Istnieje możliwość udziału dowolnej liczby reprezentantów firmy na wspomnianych wcześniej warunkach.