Informacja Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. – tarcza antykryzysowa, wsparcie wdrażania nowych technologii i innowacji.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP) przygotowała ofertę wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej, która ma na celu ograniczenie negatywnych skutków gospodarczych epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 oraz wsparcie wdrażania nowych technologii i innowacji.

W ramach prowadzonej działalności ARP wraz z ARP Leasing Sp, z o.o. (ARPL) stworzyła kompleksową ofertę dedykowaną dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, oferując finansowanie dłużne z powierzonego kapitału o wartości 1,7 mld zł.

W celu lepszej obsługi oraz wsparcia przedsiębiorców ARP uruchomiła Centra Obsługi Przedsiębiorców (COP) w największych miastach Polski. Pracujący tam eksperci mają za zadanie dopasować pomoc do specyfiki lokalnych rynków oraz faktycznego zapotrzebowania na środki finansowe, pomagają w przygotowaniu wniosku o udzielenie finansowania a także w zgromadzeniu dokumentacji korporacyjnej. Dla przedsiębiorstw działających na obszarze województwa dolnośląskiego dedykowany jest COP we Wrocławiu, który mieści się przy ul. Fabrycznej 10, 53-609 Wrocław. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Panią Monika Konofał, Dyrektorem COP Wrocław, tel. (+48) 604 796 985, adres e-mail: monika.konofal@arp.pl.

Szczegółowe informacje, oferty ARP (produkty, instrukcje oraz wzory dokumentów) oraz dedykowany Portal Klienta znajdują się na stronie www.arp-tarcza.pl. Szczegóły dot. programów wsparcia innowacji są umieszczone na stronie https://www.arp.pl/wsparcie-innowacji, innych usług finansowych https://www.arp.pl/uslugi-finansowe.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar, którego celem jest prezentacja oferty Agencji Rozwoju Przemysłu SA, poszerzonej o ofertę Banku Gospodarstwa Krajowego, skierowanych zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i mikro, małych i średnich przedsiębiorców, które odbędzie się w dniu 11 lutego 2021 r. w godzinach od 12.00 do 13.00 na platformie zoom.
Uprzejmie prosimy o rejestrację udziału do 9 lutego 2021 r., pod adresem e – mail sekretariat@pracodawcy.pl lub szkop@pracodawcy.pl.