IV Turniej Piłkarski o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź

Związek Pracodawców Polska Miedź, Stowarzyszenie Aktywni Zagłębia Miedziowego oraz Zagłębie Lubin S.A. organizują „IV Turniej Piłkarski o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź”. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Prezesa KGHM Polska Miedź S.A. Pana Marcina Chludzińskiego.
Turniej odbędzie się w sobotę, 21 września 2019 roku, na Boiskach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia Lubin, początek rozgrywek zaplanowano na godz. 10.00.
Serdecznie zapraszamy Państwa  do udziału w Turnieju, zarówno czynnie (aktywnie) poprzez zgłaszanie drużyn reprezentujących firmy członkowskie Związku, jak i rekreacyjnie w roli widzów i kibiców.
Drużyny na turniej powinny przesyłać zgłoszenie w terminie do dnia 13 września 2019 r. na adres: sekretariat@pracodawcy.pl (W przypadku zgłoszenia większej ilości drużyn, przeprowadzone zostaną eliminacje).
Wpisowe za udział drużyny w turnieju wynosi 2000 zł brutto, które prosimy wpłacić do 13.09.2019 płatne na konto klubu Zagłębie Lubin SA. w banku BNP Paribas o numerze 40 1600 1462 0008 0332 4047 6001.
Koszt uczestnictwa obejmuje:
– prowadzenie meczów przez sędziów z OZPN,
– posiłek i napoje – 30 bonów (karkówka, kiełbasa, 3 piwa, pieczywo, surówka),
– dodatkowe atrakcje dla rodzin uczestników turnieju min.: dmuchany park zabaw, mini zajęcia treningowe dla najmłodszych – konkursy sportowe z nagrodami,
– pamiątkowy puchar,
– prowadzenie dokumentacji turniejowej,
– wodę pitną butelkowaną,
– profesjonalną opiekę medyczną