Konferencja „Europe-Poland-Ukraine. Rebuild Together 2023″_20.07.2023 r., Warszawa

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na Międzynarodową Konferencję „EUROPE – POLAND – UKRAINE. REBUILD TOGETHER”, która odbędzie się 20 lipca 2023 r. w Warszawie w Hotelu Hilton (ul. Grzybowska 63).

Program oraz więcej informacji: https://ukraina.zpp.net.pl/?page_id=203

20 lipca 2023 r. – w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together 2023 na temat perspektyw rozwoju sytuacji gospodarczej w Ukrainie i jej wpływu na gospodarkę światową.

Ponad 700 gości z Polski i Ukrainy, premierzy, ministrowie i znani eksperci rozmawiać będą o współpracy gospodarczej Polski i Ukrainy i szansach dla polskiego biznesu, które pojawiają się przy odbudowie zniszczonej wojną Ukrainy.
Podczas konferencji 5 sesji plenarnych i 4 panele tematyczne.

Szczegółowy program konferencji.

W trakcie tegorocznej konferencji omówimy sytuację w Ukrainie po ponad roku od wybuchu wojny. Przedstawiony zostanie stan współpracy polsko-ukraińskiej na poziomie administracji jak i kontaktów biznesowych oraz stan potrzeb strony ukraińskiej.

W konferencji wezmą udział eksperci, przedstawiciele rządów, ministerstw i parlamentów Polski i Ukrainy, a także przedstawiciele instytucji unijnych oraz firm z branż bezpośrednio zainteresowanych współpracą – m. in. energetyki, IT, transportu i logistyki.

Konferencja zgromadzi przedstawicieli rządów, ministerstw i parlamentów Polski i Ukrainy, ekspertów, a także przedstawicieli firm z branż bezpośrednio zainteresowanych współpracą – m. in. energetyki, transportu, logistyki i IT. Poruszymy też aspekty finansowe przyszłej odbudowy jak i wspierania współpracy polsko-ukraińskiej.

Zachęcamy do rejestracji!

Zarejestruj się!

Ilość miejsc ograniczona.


Źródło: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców