Konferencja mentoringowa już 8 czerwca

Już 8 czerwca w godzinach 9:00–13:00 (Lubin – Zagłębie Lubin S.A.) serdecznie zapraszamy pracowników firm członkowskich na wyjątkową konferencję podsumowującą VIII edycję Programu Mentoringowego Związku Pracodawców Polska Miedź!

Gość specjalny: Aga Kozak – dziennikarka, coach i trenerka rozwoju osobistego

W programie m.in.:

  • podsumowanie VIII edycji Programu Mentoringowego
  • dyskusja i wymiana doświadczeń
  • prezentacja koncepcji SILVER MENTORING
  • mentoring, energia i asertywność w praktyce

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 czerwca!

Działanie realizowane jest w ramach projektu „Wsparcie instytucji dialogu społecznego poprzez wzmocnienie potencjału Związku Pracodawców Polska Miedź i jego członków”; nr FEDS.07.04-IP.02-0010/24, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027; współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus