Konferencja online „Kompleksowa gospodarka odpadami w Zagłębiu Miedziowym”

KGHM Polska Miedź S.A. oraz Związek Pracodawców Polska Miedź zapraszają na konferencję online „Kompleksowa gospodarka odpadami w Zagłębiu Miedziowym”, która odbędzie się w dniu 15 czerwca 2021 r. w godzinach 10:00-13:00 w trybie hybrydowym: wideokonferencji online na platformie Skype for business połączonej z możliwością bezpośredniego uczestnictwa dla ograniczonej ilości osób w ścisłym reżimie sanitarnym. Dla podkreślenia znaczenia tematu spotkanie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministra Jacka Ozdoby, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Klimatu.

 

Gospodarka o obiegu zamkniętym oraz programy „Zero odpadów” wymuszają wdrożenie nowego podejścia do planowania, eksploatacji i gospodarowania odpadami. Będzie to stanowiło poważne wyzwanie organizacyjne, technologiczne i społeczne. Celem Konferencji będzie dostarczenie wiedzy na temat obecnych i przyszłych rozwiązań organizacyjnych, prawnych oraz finansowych dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego z zakresu gospodarki odpadami. Spotkanie jest nakierowane na wsparcie rozwoju racjonalnej gospodarki odpadami i ochrony powierzchni, wskazanie możliwych ścieżek wsparcia i dofinansowania.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia: 11.06.2021 na adresy: sekretariat@pracodawcy.pl oraz szkop@pracodawcy.pl. Ze względów organizacyjnych (zachowanie bezpieczeństwa informatycznego oraz kwestie związane z RODO) uprzejmie prosimy o podanie adresu mailowego, z którego będą się Państwo łączyć do udziału w wideokonferencji. Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają w dniu 14.06.2021 r. wiadomość e-mail z linkiem oraz instrukcją do logowania się do systemu konferencyjnego. System wideokonferencyjny będzie uruchomiony 30 minut przed rozpoczęciem spotkania.

W przypadku zmiany warunków epidemiologicznych będziemy Państwa prosić o udział w innym terminie.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy