Konferencja online „Zielone Zagłębie Miedziowe – Odnawialne Źródła Energii (Fotowoltaika)”

ZIELONE ZAGŁĘBIE MIEDZIOWE – Odnawialne Źródła Energii (Fotowoltaika)
Konferencja objęta Patronatem Honorowym Ministra Ireneusza Zyski

Sekretarza Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska
Pełnomocnika Rządu ds. Odnawialnych Źródeł Energii

Szanowni Państwo

KGHM Polska Miedź S.A. oraz Związek Pracodawców Polska Miedź zapraszają na konferencję online „Zielone Zagłębie Miedziowe – Odnawialne Źródła Energii (Fotowoltaika)”, która odbędzie się w dniu 18.11.2020 r. w godzinach 10:00-12:30 na platformie Skype for business w trybie wideokonferencji online. Dla podkreślenia znaczenia tematu spotkanie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministra Ireneusza Zyski, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Klimatu, Pełnomocnika Rządu ds. Odnawialnych Źródeł Energii.

Tematyka Odnawialnych Źródeł Energii ma szczególne znaczenie dla rozwoju społeczno-gospodarczego kraju. Celem spotkania będzie dostarczenie wiedzy na temat obecnych i przyszłych rozwiązań organizacyjnych, prawnych oraz finansowych dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego z zakresu odnawialnych źródeł energii (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki).

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia: 16.11.2020 na adres: sekretariat@pracodawcy.pl. Ze względów organizacyjnych (zachowanie bezpieczeństwa informatycznego oraz kwestie związane z RODO) uprzejmie prosimy o podanie adresu mailowego, z którego będą się Państwo łączyć do udziału w wideokonferencji. Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają w dniu 17.11.2020 r. wiadomość e-mail z linkiem oraz instrukcją do logowania się do systemu konferencyjnego. System wideokonferencyjny będzie uruchomiony 30 minut przed rozpoczęciem spotkania.

W przypadku zmiany warunków epidemiologicznych będziemy Państwa prosić o udział w innym terminie.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów

Beata Staszków

Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź