Korzystny alians. Związek Pracodawców Polska Miedź partnerem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu

umowa zppm wsbW związku z rozpoczynającym się nowym rokiem akademickim przypominamy, że Związek Pracodawców Polska Miedź przystąpił do Programu Firma prowadzonego  przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.
Podpisanie umowy z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu jest dla nas bardzo korzystne dlatego, że WSB jest uznaną uczelnią biznesową. Funkcjonuje na rynku już od kilkunastu lat i ma bardzo szeroką ofertę studiów zarówno licencjackich, jak i magisterskich. Współpracuje z Franklin University ze Stanów Zjednoczonych i prowadzi również studia MBA. Oferta, którą dajemy przez tę umowę naszym członkom dotyczy nie tylko dorosłych, ale również ich rodzin.
Aktualnie z Programu Firma w Wyższej Szkoły Bankowej  we Wrocławiu skorzystało 40 firm, a wraz z powiązanymi kapitałowo spółkami 70. Podobna współpraca rozwija się w Wydziale Ekonomicznym w Opolu. Tu aktualnie programem jest objętych 15 firm, ale chętnych firm przybywa.
Program „Firma” oferuje następujące korzyści:
Zniżki dla  pracowników firmy członkowskiej Związku oraz ich rodzin na następujące typy studiów:

  1. Studia I, II stopnia oraz jednolite studia magisterskie.
  2. Studia podyplomowe.
  3. Studia MBA i Franklin University MBA
  4. Szkolenia otwarte – zniżka absolwencka dla każdego pracownika Przedsiębiorstwa,
  5. Zniżki we wpisowym na studia I stopnia, studia II stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe i studia MBA/FUMBA oraz  zniżki w opłacie za postępowanie kwalifikacyjne na studia MBA/FUMBA

Ponadto Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zapewnia:
– możliwość skorzystania z upustów przez pracowników, którzy otrzymują dofinansowanie z zakładu pracy, jak i tych którzy decydują się na studia finansując je we własnym zakresie;
– możliwość skorzystania z dedykowanych studiów – in company – studia podyplomowe dostosowane do potrzeb konkretnej firmy w formie zajęć zamkniętych, które Uczelnia może realizować w wyznaczonym miejscu przez Klienta.
Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkie firmy członkowskie i uwzględnienie zniżek przy planowaniu szkoleń.