Ewa Szczecińska-Zielińska

Ekspert ds. wizerunku. Kreuję wizerunek miast, osób i instytucji, tworzę kampanie wizerunkowe i promocyjne, pomagam wyjść z kryzysów (wizerunkowych i w komunikacji). Tworzę kampanie społeczne, strategie i projekty. Od kilkunastu lat jestem związana z pracą w samorządzie.

Jestem administratywistą, która znaczną część zawodowego życia poświęciła dziennikarstwu ekonomicznemu. Pracowałam dla największych dzienników ekonomicznych w Polsce (Gazeta Giełdy Parkiet”, „Puls Biznesu”), gdzie specjalizowałam się w tematyce związanej z przemysłem miedziowym.

Od kwietnia 2015 roku zarządzam pracą zespołu odpowiedzialnego za komunikację i promocję Legnicy. Koordynuję współpracę z partnerami społecznymi i gospodarczymi, w tym m.in. z KGHM Polska Miedź SA, zarządzam miejskim wolontariatem, odpowiadam za komunikację z podmiotami zewnętrznymi, miejskimi instytucjami i spółkami.

Interesuję się zagadnieniami smart city. Idee inteligentnych miast poznawałam w Hiszpanii i Anglii. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu zarządzania w sektorze publicznym/zarządzania miastem (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu).

W styczniu 2022 roku ukończyłam studia dyplomowe Executive Master of Business Administration (MBA).
Fascynuje mnie zarządzanie kryzysem.

Kontakt:

https://www.facebook.com/dyrektorPRLegnica

https://www.linkedin.com/