Międzynarodowa Konferencja Cyfryzacja 2

Nasz partner technologiczny, Polski Klaster IoT & AI SINOTAIC i członkowie konsorcjum EDIH Smart Secure Cities (w tym Związek) zapraszają na drugą odsłonę konferencji Cyfryzacja 2- czyli cykl spotkań on-line w obszarze przemysłu 4.0 i SmartCity.

Biznes/Samorząd/Społeczeństwo/Technologie/Korzyści/Wyzwania/Szanse.

Konferencja będzie przeznaczona dla przedstawicieli biznesu – zwłaszcza MŚP i samorządów zainteresowanych problematyką cyfryzacji swojej działalności z wykorzystaniem inteligentnych systemów IoT i Smart City. Zaprezentujemy najnowocześniejsze polskie rozwiązania technologiczne z zakresu IoT i Smart City wykorzystujące Sztuczną Inteligencję, rozwiązania chmurowe, BigData. Będziemy mówić o cyberbezpieczeństwie rozwiązań cyfrowych. Przedstawimy korzyści i szanse dla MŚP i samorządów płynące z cyfryzacji w wymiarze technologicznym i społecznym. Zaprezentujemy także najlepsze praktyki i przykłady cyfryzacji biznesu i samorządów z Europy.
 
Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej. 

PROGRAM KONFERENCJI

13.10. 2022 – Integracja nowoczesnych narzędzi technologicznych z planowaniem przestrzennym i projektowaniem przestrzennym- Cyfrowy Bliźniak w planowaniu przestrzennym. PANOVA Studio / Cadvision
20.10.2022 –  Cyfryzacja a efektywność energetyczna, diagnostyka i monitoring pracy maszyn. Związek Pracodawców Polska Miedź – Akademia Rozwoju Przemysłu 4.0 .
27.10.2022 – Cyberbezpieczeństwo, infrastruktura krytyczna, smart City.  Jak nauka wpisuje się w trendy Smart-cities. Akademia im. Jakuba z Paradyża.
03.11.2022 – „Trendy w cyfrowej transformacji” – jakie są trendy w cyfrowej transformacji? Co każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć o Przemyśle 4.0 i od czego zacząć proces transformacji cyfrowej? DBR77Robotics
10.11.2022– Dane/ transformacja/przetwarzanie.
17.11.2022 – Zakończenie konferencji -Podpisanie listu intencyjnego Fundacja Platformy Przemysłu Przyszłości /Sinotaic Panel zamykający konferencję – Miasto Katowice –  Implementacja smart City i po co miasta zbierają dane.

Związek Pracodawców Polska Miedź jest członkiem SINOTAIC.

Dodatkowe informacje: https://sinotaic.com/cyfryzacja-2/

Źródło: Polski Klaster IoT & AI SINOTAIC