Misja handlowa do Andaluzji dla przedstawicieli sektora górniczego

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Partnera Regionalnego projektu „REMIX – Inteligentne i Zielone Regiony Górnicze UE” przekazujemy informację o zaproszeniu Agencji Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA kierowanej do przedstawicieli sektora górniczego do udziału w misji handlowej, która odbędzie się w dniach 15 – 17 października 2019 r.
Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim dla importerów, dystrybutorów i dostawców materiałów, urządzeń, bądź surowców na potrzeby sektora górniczego, hutniczego, zainteresowanych poznaniem oferty produktowo-usługowej firm z Andaluzji.
Wyjazd organizowany jest przy okazji targów Mining and Minerals Hall 2019 (MMH) , które odbędą się w Sewilli. Koszt wyjazdu jednej osoby z polskiej firmy będzie pokryty przez Agencję EXTENDA (przeloty, zakwaterowanie ze śniadaniem, lunch w ramach programu roboczego, wizyty studyjne na targach i w lokalnych kopalniach). Uczestnik musi dojechać z lotniska w Sewilli do hotelu i z powrotem oraz pokryć koszty kolacji. W przypadku zainteresowania udziałem dwóch osób, druga osoba pokrywa koszty przelotów i noclegów we własnym zakresie. Warunkiem uczestnictwa w misji jest znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego.
Więcej informacji na stronie projektu: http://www.umwd.dolnyslask.pl/ewt/remix-inteligentne-i-zielone-regiony-gornicze-ue/aktualnosci/artykul/misja-handlowa-do-andaluzji-dla-przedstawicieli-sektora-gorniczego-1/ .