Okrągły Stół Forum Energii i Klimatu ZPP oraz Europ-Poland-Ukraine. Rebuild Together 2023: “Rola OZE w powojennej odbudowie Ukrainy”

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na Międzynarodową Konferencję online „Okrągły Stół Forum Energii i Klimatu ZPP: Rola OZE w powojennej odbudowie Ukrainy EUROPE-POLAND-UKRAINE REBUILD TOGETHER 2023″, która odbędzie się 1 marca 2023 r., w godz. 15:00-17:00 na platformie ZOOM oraz stacjonarnie.

Forum Energii i Klimatu ZPP zaprasza na trzecie już wydarzenie z cyklu „Energetyka w kontekście odbudowy Ukrainy”. Podczas spotkania zostaną nakreślone perspektywy rozwoju branży OZE w powojennej Ukrainie.

Czy źródła wytwórcze OZE staną się filarem odbudowy ukraińskiej energetyki i gospodarki? Jak właściciele instalacji chronią istniejące aktywa? Rozproszone źródła wytwórcze jako struktura dynamiczna – tempo odtwarzania zniszczonych instalacji i sieci. Perspektywa inwestorów – czy w przyszłości czekają nas inwestycje, czy dezinwestycje w obszarze OZE na Ukrainie? Finansowanie zielonych źródeł energii w Ukrainie oraz pochodzenie kapitału? Regulacje ukraińskie a rynek OZE? Jak zmieniły się wyzwania stojące przed branżą OZE na Ukrainie? Inne.

W imieniu organizatorów zapraszamy do dyskusji w ramach najbliższego Okrągłego Stołu Forum Energii i Klimatu ZPP!!

Zachęcamy do rejestracji!

Ilość miejsc ograniczona.


Źródło: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców