Projekt EDIH dla MŚP to w 100% finansowane wsparcie cyberbezpieczeństwa w Twojej firmie – 11.06.2024 r. – Webinar

Firma EXATEL prowadzi projekt mający na celu wsparcie wdrażania rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa w podmiotach gospodarczych.

Jeśli Państwa firma spełnia kryteria MŚP – może skorzystać z 100% finansowania na wsparcie cyberbezpieczeństwa w ramach projektu EDIH.

Jeśli reprezentujesz mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo, które nie wykorzystało jeszcze swojej puli wsparcia w ramach funduszy „de minimis”, możesz zawnioskować w ramach projektu EDIH o sfinansowanie w Twojej firmie wdrożenia m.in. dotyczącego wzmocnienia cyberodporności. Skorzystaj z możliwości finansowania 100% wybranych usług z obszaru cyberbezpieczeństwa.

Ochrona przed atakami DDoS, wsparcie SOC, czy zwiększanie świadomości zagrożenia jakie niosą ze sobą kampanie phishingowe – to tylko niektóre z opcji, które są warte uwagi i dostępne dla małych i średnich przedsiębiorstw w ramach „Test Before Invest”.

11 czerwca 2024 r. o godzinie 13:00 roku odbędzie się spotkanie online, na którym w ciągu ok 60-90 minut EXATEL opowie więcej o projekcie i o tym jak pozyskać z niego środki na rozwój Państwa firmy.

Więcej informacji o EDIH, możliwościach dofinansowania oraz formularz zapisów znajdą Państwo pod linkiem: EDIH | EXATEL | Self-Defined Network

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, link dostępu zostanie przesłany 10 czerwca zarejestrowanym osobom.

ENERGO-TEL S.A. i EXATEL S.A. działają w ramach jednej grupy kapitałowej, a przy tym pełnią istotne role w ramach projektu EDIH „Smart Secure Cities”. ENERGO-TEL jest Koordynatorem projektu, natomiast EXATEL S.A. jest partnerem, który w ramach EDIH oferuje wsparcie dla MŚP w zakresie wzmocnienia ich rozwiązań cyberbezpieczeństwa.

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z organizatorami pod adresem: iwona.kucharewicz@exatel.pl

Projekt współfinansowany przez Komisję Europejską w ramach programu „Cyfrowa Europa” na lata 2021-2027 oraz współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027, Priorytet 2, Środowisko sprzyjające innowacjom, Działanie 02.22 „Współfinansowanie działań EDIH”.

Źródło: EXATEL S.A.; ENERGO-TEL S.A.