Seminarium „Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracowników w przemyśle wydobywczym”

KGHM Polska Miedź S.A. i Związek Pracodawców Polska Miedź mają zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium „Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracowników w przemyśle wydobywczym”, które odbędzie się 16 kwietnia 2019 roku w godz. 10:00 – 14:00, w siedzibie KGHM Polska Miedź S.A., w sali im. Jana Wyżykowskiego przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 48 w Lubinie.
Przedsiębiorstwa górnicze rokrocznie czynią bardzo wiele w dziedzinie poprawy bezpieczeństwa, a niesłusznie są postrzegane negatywnie w tym zakresie. Celem spotkania jest przedstawienie najlepszych praktyk w obszarze ochrony życia i zdrowia, a także dyskusja na temat profilaktyki i prewencji wypadkowej między organami nadzoru, firmami oraz partnerami społecznymi.
Tło i kontekst spotkania stanowić będzie Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy. Ważnym elementem uroczystości będzie wspólne złożenie kwiatów przez zaproszonych gości pod pamiątkową tablicą ku czci osób poszkodowanych w wyniku wypadków przy pracy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium.
Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 12.04.2019 roku (tel: 76/8478585; e-mail: grzelak@pracodawcy.pl).