Seminarium „Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników w procesie pracy”

KGHM Polska Miedź S.A. i Związek Pracodawców Polska Miedź mają zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium „Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników w procesie pracy”, które odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku w godz. 10:00 – 14:00. w siedzibie KGHM Polska Miedź S.A w sali im. Jana Wyżykowskiego przy ulicy M.C. Skłodowskiej 48 w Lubinie.
 
Tło i kontekst spotkania stanowić będzie Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy, który jest, zgodnie z decyzją Parlamentu Polskiego, corocznie obchodzony w Polsce pod koniec kwietnia.
Celem spotkania jest przedstawienie najlepszych praktyk KGHM Polska Miedź S.A. oraz zaproszonych firm górniczych w obszarze ochrony życia i zdrowia, a także dyskusja na temat profilaktyki i prewencji wypadkowej między organami nadzoru, firmami oraz partnerami społecznymi.
Zwieńczeniem spotkania będzie uroczyste złożenie kwiatów pod pamiątkową tablicą ku czci osób poszkodowanych w wyniku wypadków przy pracy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium.
Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 19.04.2018 roku (tel: 76/8478585; e-mail: kasprzak@pracodawcy.pl).