Showroom Innowacji IoT – zaproszenie

Partner technologiczny Związku Pracodawców Polska Miedź, Polski Klaster IoT i AI SINOTAIC, zaprasza do zaprezentowania swojej oferty w Showroomie Innowacji IoT.

Showroom Innowacji IoT to miejsce, w którym można zobaczyć najnowocześniejsze polskie rozwiązania technologiczne z obszaru Internetu Rzeczy i Smart City

To unikalne na skalę Polski przedsięwzięcie jest pierwszą cyber-fizyczną przestrzenią, w której prezentowane są polskie rozwiązania w obszarze IoT, ze szczególnym uwzględnieniem technologii dla Smart City.

W kwietniu mija równo rok od podjęcia inicjatywy powstania Showroomu Innowacji IoT! Z tej okazji zaplanowano wiele działań promocyjnych razem z Miastem Katowice – poczynając od kwietnia, włączając maksymalnie dużo narzędzi jakimi miasto dysponuje (billboardy, media społecznościowe, prasa, infokioski).

Organizator zaprasza do zaprezentowania swoich technologii i zwizualizowanie ich w Showroomie Innowacji IoT! Do dyspozycji jest sprzęt komputerowy oraz infrastruktura. Prosimy zgłaszać swoje pomysły!

Czas na przygotowanie oferty jest ograniczony i dodatkowo uwarunkowany uzyskaniem zgód do implementacji.

Jeśli danej technologii nie da się zaimplementować fizycznie – zachęcamy do pomysłu atrakcyjnej wizualizacji.

Dla członków Polskiego Klastra IoT i AI SINOTAIC prezentacja w showroomie nie wymaga opłat dodatkowych poza składką członkowską.

Prezentacja/implementacja w showroomie fizycznie i na platformie cyfrowej dla firm spoza klastra – kosztuje 200 zł brutto/msc, płatne z góry do końca danego roku kalendarzowego. To opłata za obsługę prawną, administracyjną i techniczną. Równolegle można przesyłać materiały multimedialne, które zostaną umieszczone na stronie Showroomu www.showroomiot.pl.

Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o zgłaszanie swoich pomysłów i skonsultowanie z Panią Anną Suchorabską a.suchorabska@ssn.international .

Źródło: Polski Klaster IoT i AI SINOTAIC, Showroom Innowacji IoT Inkubator Rawa.INK