śniadanie biznesowe

zapraszamy na śniadanie biznesowe
Czy składka PFRON to kara dla przedsiębiorcy?
Czy można ją przekuć na zyski dla firmy?
Lubin, 11 września 2019 r. godz. 9:00 – 11:30, Stadion Zagłębia Lubin, SALA VIP, ul. M. Skłodowskiej – Curie 98
Każdego roku firmy wpłacają ok. 5,5 MLD zł do PFRON. Jest to kara za brak zatrudnienia min. 6% osób z niepełnosprawnością. Wielu przedsiębiorców pogodziło się z tym faktem i ten comiesięczny wydatek na stałe wpisało w strategię swojej firmy, czy słusznie? Niewiele z nich ma świadomość, iż karę tę można przekuć na zyski zarówno dla prowadzonej działalności, jak i samego środowiska osób niepełnosprawnych. A gdyby tak comiesięczną wpłatę do PFRON, która nie stanowi nawet kosztu uzyskania przychodu, zamienić na oprogramowanie IT, wszystkie badania medycyny pracy, prywatną opiekę medyczną dla pracowników lub nowość opiekę prawną wraz z platformą łączącą ludzi z prawnikami?
Śniadanie poprowadzi Mirosław Mańkiewicz Prezes Zarządu S7Health Sp. z o.o. Prezes Zarządu S7Law Sp. z o.o. V-ce prezes zarządu S7Lex Sp. z o.o. Fundator 7Health Foundation. Inwestor oraz przedsiębiorca od 2008 r. Najmłodszy dyrektor oddziału kancelarii prawnej, następnie dyrektor krajowy oraz trener. Autor kilkuset publikacji ubezpieczeniowo-prawnych.
Zachęcam Państwa do osobistego udziału w spotkaniu oraz zaproszenia przedsiębiorcy, który nie jest członkiem naszego Związku, a jest zainteresowany nawiązaniem kontaktów biznesowych.
Proszę o potwierdzanie uczestnictwa do 8 września br