Śniadanie biznesowe

ESTABLISHED 1856Serdecznie zapraszam na Śniadanie biznesowe.
Spotkanie odbędzie się 31 maja  2017 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 w Lubinie, w Hotelu Oberża Skarbek – ul. Budowniczych LGOM 20
Podczas spotkania w miłej i przyjaznej atmosferze, przy dobrej kawie będą Państwo mieli okazję wysłuchania krótkiej prezentacji na temat roli i znaczenia zakupów w funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz budowaniu ich przewagi konkurencyjnej dzięki redukcji kosztów w zakupach oraz pozyskiwaniu od klientów rynkowych innowacji. Wykład poprowadzą eksperci: Pan Łukasz Laszczyński, Kierownik Biura Rozwoju Pol – Miedz Trans Sp. z o.o. oraz Pan Mateusz Borowiecki Prezes Zarządu OptiBuy.
Ponadto będą Państwo mogli zaprezentować swoją ofertę i  nawiązać  kontakty biznesowe. Każdy z przedsiębiorców będzie miał możliwość, aby opowiedzieć innym uczestnikom spotkania o swoim biznesie oraz jakich kontaktów poszukuje. 
Program spotkania:

  1. Powitanie uczestników i przedstawienie idei spotkań.
  2. Wzajemne przedstawienie uczestników spotkania.
  3. Miejsce, rola i znaczenie zakupów w organizacji – Łukasz Laszczyński
  4. Budowanie długofalowej przewagi konkurencyjnej w zakresie kosztów w zakupach – Mateusz Borowiecki
  5. Pozyskiwanie innowacji od dostawców (case study z sektora samochodowego) – Mateusz Borowiecki
  6. Redukowanie ryzyka biznesowego na styku klient – dostawca w procesie zakupowym – Mateusz Borowiecki
  7. Rozmowy przy kawie – networking.

Zachęcamy Państwa do osobistego udziału w spotkaniu oraz zaproszenia przedsiębiorcy, który nie jest członkiem naszego Związku, ale jest zainteresowany nawiązaniem kontaktów biznesowych. Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa do 29 maja br. drogą elektroniczną.