Śniadanie Biznesowe Employer Branding – budowanie marki pracodawcy

Serdecznie zapraszamy na  kolejne Śniadanie Biznesowe Employer Branding – budowanie marki pracodawcy.
Lubin, 11 września 2018 r, Hotel Oberża Skarbek, ul. Budowniczych LGOM 20 w godzinach od 9.00 do 12.00
Employer branding – czyli budowanie marki pracodawcy to jedno z kluczowych narzędzi do realizacji strategii biznesowej firmy, z uwzględnieniem jej kultury organizacyjnej. To nie tylko narzędzie w rękach działów HR, ale również w działach marketingu, managementu i jednostek zarządczych. Tylko wspólne działanie wszystkich działów pozwala na stworzenie skutecznej strategii działań, które przyniosą wymierne korzyści dla całej firmy.
Dlaczego employer branding należy traktować poważnie i koniecznie uwzględnić w strategii biznesowej firmy? Czy przemyślane działania employer brandingowe są w stanie zbudować zaangażowany i lojalny zespół pracowników? Jak przyciągnąć nowych kandydatów i wprowadzić ich na pokład naszej firmy?
Celem prelekcji będzie wprowadzenie do zagadnień związanych z budowaniem marki pracodawcy. Uczestnicy poznają:
– Pełny zakres działań w ramach realizacji strategii EB – czyli poprzez jakie działania możliwa jest realizacja założeń EB z uwzględnieniem grup docelowych.
– Czym jest EVP, jak go prawidłowo zbudować by stworzyć unikatowe cechy pracodawcy, mające na celu przyciągnięcie potencjalnych kandydatów.
– Jak projektować działania wewnątrz organizacji – onboarding, budowanie zaangażowania i lojalności pracowników.
– Jak projektować działania na zewnątrz organizacji – targi pracy, programy stażowe, współpraca z instytucjami edukacyjnymi, nieszablonowe pomysły.
– Jak mierzyć efektywność działań EB.
– Jak oszacować koszty związane z inwestycją w EB.
– Inspirujące przykłady z Polski i ze świata.
Jak zbudować wiarygodną markę pracodawcy, która dostarczy cenne zasoby ludzkie, a tym samym zabezpieczy ciągłość procesów operacyjnych w firmie opowie Małgorzata Machynia Dyrektor Marketingu i Działu Kreatywnego w agencji kreatywnej FSWO.
Uprzejmie prosimy  o potwierdzanie uczestnictwa do 10  września 2018 r. drogą elektroniczną: sekretariat@pracodawcy.pl lub stelmach@pracodawcy.pl
Serdecznie zapraszamy