Śniadanie biznesowe z radcą prawnym

Z przyjemnością informuję, że Związek Pracodawców Polska Miedź od grudnia 2018r. poszerza ofertę dla swoich Członków w zakresie udzielania im wsparcia prawnego poprzez zapewnienie doradztwa radcy prawnego w sprawach ze stosunków prawnych z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego oraz prawa własności intelektualnej.

Świadczenie pomocy prawnej będzie się odbywało w formie konsultacji telefonicznych z radcą prawnym oraz poprzez możliwość osobistego spotkania z radcą prawnym podczas dyżurów prawnych w siedzibie Związku, a także w formule „newsletter” na temat informacji o istotnych zmianach przepisów i zapadłych istotnych orzeczeniach Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego, sądów powszechnych.

Serdecznie zapraszam na informacyjne Śniadanie biznesowe, które odbędzie się 12 grudnia 2018 r. w godzinach od 9.00 do 11.00 w Lubinie, w Hotelu Oberża Skarbek, ul. Budowniczych LGOM 20.

Podczas spotkania z radcą prawnym Alicją Kudłak, będą Państwo mieli okazję zapoznać się ze szczegółami oferowanej Państwu opieki prawnej.

Serdecznie zapraszam i zachęcam Państwa do osobistego udziału w spotkaniu. Proszę o potwierdzanie uczestnictwa telefonicznie, bądź drogą mailową do 11 grudnia br.