Spotkanie Inaugurujące Inicjatywę „Razem dla różnorodności”

Zapraszamy państwa na spotkanie Inaugurujące Inicjatywę „Razem dla różnorodności”.
Spotkanie odbędzie się 28 maja 2019 roku w siedzibie Pracodawców RP ul. Brukselska 7 w Warszawie w godz. od 9.30 – 15.00
Inicjatywę zapoczątkowało Stowarzyszenie Interim Managers (SIM), które, na co dzień działa na rzecz budowania rynku pracy przyszłości poprzez upowszechnianie nowoczesnych narzędzi i metod zarządzania firmą.
Jednym z priorytetów jest promocja różnorodności w przestrzeni społecznej. Interim management, jako rozwiązanie interwencji biznesowej mocno wpisuje się w ideę upowszechniania różnorodności, zarówno ze względu na charakter tej metodologii, jak i poprzez ludzi tworzących środowisko interim managerów.
Spotkanie Razem dla różnorodności ma na celu upowszechnienie informacji o inicjatywie i możliwościach dołączenia do niej, ale także dzielenie się wiedzą o wartości dodanej, jaką do organizacji wnosi kultura różnorodności. Podczas spotkania odbędzie się Panel dyskusyjny Zarządzanie różnorodnością, jako źródło konkurencyjności organizacji oraz zaprezentowane zostaną dobre praktyki oraz case study z wdrażania zarządzania różnorodnością. Znakomici mentorzy i trenerzy Małgorzata Tomasik i Matt Domogała poprowadzą praktyczny warsztat Integracyjne Przywództwo. Synergia męskiej i żeńskiej energii w biznesie.
Spotkanie będzie okazją do nawiązania relacji i wymiany doświadczeń.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby dołączyć do naszego spotkania, należy przesłać swoje zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się pod linkiem https://sites.google.com/g-sim.org/razemdlaroznorodnosci/strona-g%C5%82%C3%B3wna