Spotkanie Noworoczne

22 stycznia br. odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne członków i sympatyków Związku Pracodawców Polska Miedź.

W spotkaniu udział wzięli członkowie Związku, Cezary Przybylski Marszałek Województwa Dolnośląskiego, przedstawiciele instytucji nadzoru i kontroli oraz Organizacji Pracodawców. Obecny Biskup Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej Tadeusz Lityński skierował do zaproszonych gości kilka słów duchowej refleksji na 2019 rok, a Marcin Chludziński, Przewodniczący Rady Związku oraz Beata Staszków, Prezes Zarządu Związku podczas noworocznego toastu złożyli serdeczne podziękowania wszystkim obecnym, przyjaciołom i sympatykom Związku, którzy inspirowali i wspierali nasz działania przez cały 2018 rok.
W części artystycznej wieczoru wystąpili Liliana Iżyk oraz Jarosław Bodakowski. Pan Jarosław to utytułowany artysta, bas-baryton, śpiewak Opery Wrocławskiej i Teatru Wielkiego w Poznaniu. Obecnie Pan Jarosław śpiewa w barytonach oraz jako solista w Męskim Chórze Górniczym działającym przy Zakładach Górniczych „Lubin”, gdzie na co dzień pracuje jako elektromonter warsztatowy pod ziemią.
Pani Liliana zajmuję się śpiewem klasycznym, śpiewa sopranem lirycznym. W 2013 roku wzięła udział w programie telewizyjnym „Must Be The Music”, gdzie doszła do etapu półfinałów. W 2015 roku  dostała się do 8 edycji programu  „Mam Talent” , gdzie zakwalifikowała się do finału i pierwszej piątki talentów z całego kraju.
Pani Liliana bierze udział w międzynarodowych konkursach wokalnych, gdzie reprezentuje nasz kraj. Ostatnim sukcesem jest to, że jako jedyna Polka zakwalifikowała się do prestiżowego konkursu międzynarodowego ” American Protege International” , gdzie otrzymała pierwszą nagrodę w kategorii sopranowej- pieśni.
Dziękujemy naszym artystom za wspaniały występ a naszym gościom dziękujemy za tak liczne przybycie.