Sustainable Economy in Horizon Europe – International Networking & Matchmaking (INSE 2022)

Branżowy Punkt Kontaktowy Zrównoważonej Gospodarki przy Łukasiewicz IMN wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE zapraszają na międzynarodowe spotkanie networkingowe:

“Sustainable Economy in Horizon Europe – International Networking & Matchmaking (INSE 2022)” łączące ze sobą świat nauki i biznesu, w ramach Programu Ramowego Horyzont Europa (HE).

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniach 5 i 6 grudnia 2022 r. w CIC Varso ul. Chmielna 73.

Będzie to kolejna szansa na nawiązanie bezpośrednich kontaktów oraz otrzymanie informacji o wsparciu w pozyskiwaniu dofinansowania

  • w ramach Filaru II programu HE – Globalne wyzwania i europejska konkurencyjność przemysłowa,
  • w obszarze Klastra 4 – Technologie cyfrowe, przemysł i przestrzeń kosmiczna.

Podczas konferencji przybliżone zostaną m.in. tematy: polityki Komisji Europejskiej, partnerstwa Processes4Planet, a także planowanych konkursów w Horyzoncie Europa.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli instytutów badawczych, uczelni wyższych, jednostek publicznych, dużych przedsiębiorstw, MŚP, start-upów, stowarzyszeń, fundacji, organizacji międzynarodowych pragnących ubiegać się o dofinansowanie, w ramach Horyzontu Europa.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie SPIRE, partnerem jest Komisja Europejska, a wydarzenie jest dofinansowane w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki.

Na spotkanie przybędą przedstawiciele Komisji Europejskiej (Jurgen Tiedje, Head of Unit odpowiedzialny za implementację PR Horyzont Europa w obszarze technologii przemysłowych) jak również zarządzający stowarzyszeniem A.SPIRE, które współtworzy z KE partnerstwo Processes4Planet, https://www.aspire2050.eu/ .

Swoją obecność zapowiedział też  Pierre Joris, Prezydent A.SPIRE, https://www.linkedin.com/in/pierrejoris/?originalSubdomain=be .

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale rejestracja jest niezbędna. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zachęcamy do przedstawienia swoich pomysłów na projekt w nadchodzących konkursach: prezentację w formacie PDF (5 slajdów, max. 5 MB) należy przesłać do 30 listopada br. na adres: icpeconomy@imn.lukasiewicz.gov.pl

Więcej informacji na stronie wydarzenia:
https://meepla.online/siec-badawcza-lukasiewicz/sustainable-economy-in-horizon-europe/lp?language=pl

 

Źródło: NCBR Branżowy Punkt Kontaktowy Zrównoważonej Gospodarki przy Łukasiewicz IMN, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE