Szkolenie dla JST w zakresie Standardów Obsługi Inwestora wg PAIH

Szanowni Państwo
zgodnie z decyzją Władz Państwowych oraz zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego szkolenie dla JST w zakresie Standardów Obsługi Inwestora wg PAIH, które miało się odbyć w dniu 18 marca 2020 r.,  w Legnicy, w LETIA Business Center zostaje odwołane i przełożone na inny termin. O nowym terminie poinformujemy niezwłocznie, kiedy będzie to możliwe, z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

Szanowni Państwo
Serdecznie zapraszam przedstawicieli samorządów Zagłębia Miedziowego na szkolenie organizowane przez Związek Pracodawców Polska Miedź, Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. wraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A., którego tematyką będą Standardy Obsługi Inwestora wg PAIH.
Szkolenie odbędzie się w dniu 18.03.2020 w Legnicy, w LETIA Business Center, (ul. Rycerska 24), w godzinach od 9.00 do 14.00.
Głównym celem szkolenia jest przekazanie informacji nt. standardów PAIH S.A. w zakresie obsługi inwestorów, budowy oferty inwestycyjnej a także informacji dotyczących Polskiej Strefy Inwestycji i oferty współpracy z PAIH S.A. oraz Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A.
Szkolenie skierowane jest do reprezentantów samorządów odpowiedzialnych za przygotowanie oferty inwestycyjnej, oraz w późniejszym etapie za obsługę inwestorów.
Szkolenie jest bezpłatne.
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do 13 marca 2020 r., telefonicznie 76 8478585 lub e – mail sekretariat@pracodawcy.pl.
Z poważaniem
 
Beata Staszków
Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź