Szkolenie online pt. „Praca zdalna– prawidłowa organizacja pracy poza zakładem”

Serdecznie zapraszamy na szkolenie online pt. „Praca zdalna –  prawidłowa organizacja pracy poza zakładem”,

Szkolenie ma na celu przygotowanie pracodawców do prawidłowej organizacji pracy pracownika, który świadczy ją w innym miejscu niż zakład pracy.  Szkolenie odnosi się do najbardziej problematycznych zagadnień związanych z bezpieczeństwem takiej pracy, kontrolą, czasem pracy.  Szkolenie odpowie na  pytania, jakie roszczenia może mieć pracownik wykonujący pracę zdalną, jakie obowiązki ma pracodawca w zakresie organizacji pracy zdalnej i telepracy.

Szkolenie odbędzie się  w dwóch terminach do wyboru:

12 lutego lub 26 lutego br. w godzinach od 9.00 do ok. 14.00 z przerwami, na platformie zoom. W przypadku mniejszej liczby uczestników szkolenie odbędzie się tylko w jednym terminie, tj.12 lutego br.

Zachęcamy do przesłania do poniedziałku – 8 lutego br. zagadnień, które nie znalazły się w programie szkolenia, a Państwa zdaniem warto je omówić podczas spotkania.

Prosimy o wybór terminu i potwierdzenie uczestnictwa do 10 lutego br. na adres: stelmach@pracodawcy.pl lub sekretariat@pracodawcy.pl. Na dzień przed wydarzeniem otrzymają Państwo link do spotkania. Udział jest bezpłatny.

Wymagania techniczne do udziału w szkoleniu:

Windows 8.1 lub wyżej

aktualne wersje przeglądarki

Microsoft EDGE, Internet

Explorer, Safari, Chrome, Firefox

system Android w tabletach i smartfonach.