Szkolenie online pt. „Strategiczny rozwój organizacji poprzez kulturę autoodpowiedzialności”

Serdecznie zapraszamy na szkolenie online pt. „Strategiczny rozwój organizacji poprzez kulturę autoodpowiedzialności”, skierowane do menagerów, hr-owców,  dyrektorów oraz  kierowników zespołów.

Szkolenie odbędzie się 11  czerwca br. w godzinach od 9.00 do 13.00 na platformie zoom.

 Podczas 4h warsztatu pokażemy:

  • Jak budować przewagę konkurencyjną w oparciu o kompetencje pracowników?
  • W jaki sposób zwiększać zakres decyzyjności pracowników i efektywność ich pracy?
  • Jak tworzyć warunki, w których pracownicy potrafią precyzyjnie definiować potrzeby konieczne do rozwoju organizacji?
  • Jakie działania wspierają, a jakie hamują rozwój organizacji?
  • Mechanizmy, które zachęcają pracowników do autonomicznego rozwoju swoich zespołów.

Uczestnicy dowiedzą się, jakie działania są konieczne, aby móc wprowadzić do zespołu i do organizacji kulturę autoodpowiedzialności – czyli zmniejszenie poziomu kontroli pracowników, z jednoczesnym zagwarantowaniem sobie ich skuteczności i odpowiedzialności.

Przed szkoleniem każdy z uczestników otrzyma pocztą dedykowane materiały szkoleniowe, w ramach szkolenia uzyska odpowiedzi na powyższe pytania i zyska możliwość przetrenowania rozwiązań na prawdziwych sytuacjach, po szkoleniu otrzyma możliwość udziału w darmowych konsultacjach z zakresu wdrażania wiedzy w praktyce.

Webinarium poprowadzi Julian Dąbrowski reprezentujący Międzynarodową Platformę Szkoleniową Kotapscy Training & Consulting Group, która realizuje program Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w szkoleniu w terminie do 7 czerwca  br. wraz z  adresem mailowym na adres:  szkolenia@pracodawcy.pl lub stelmach@pracodawcy.pl

Grupa szkoleniowa może liczyć 15 osób.  Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednakże ze względu na wysokie koszty, w przypadku rezygnacji prosimy o niezwłoczną informację, ponieważ mamy wiele osób chętnych. W przeddzień warsztatu uczestnicy otrzymają  link.

W przypadku większego zainteresowania rozważymy możliwość zorganizowania dodatkowej sesji.

W załączeniu przesyłamy program szkolenia oraz notkę biograficzną wykładowcy. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem materiały oraz instrukcję włączenia się  w webinarium.