Szkolenie „Zarządzanie zmianami w oparciu o ludzi”

Zapraszam na trening menedżerski „Zarządzanie zmianami w oparciu o ludzi”, adresowany do wyższej i średniej kadry zarządzającej. Szkolenie poprowadzi Julian Dąbrowski z Międzynarodowej Platformy Szkoleniowej.
Jest to program realizowany w ramach tzw. Standardu Kompetencji Menedżerskich m.in. podczas programów Executive MBA, ale także jako kluczowy element budowania współpracy w organizacjach na całym świecie. Od 14 lat jest on obecny w Polsce i dostosowany do specyfiki pracy w naszym kraju.
Zapraszam do udziału w 2-dniowym treningu menedżerskim, podczas którego gwarantujemy:
• przekazanie konkretnych narzędzi i działań, które można wykorzystać, aby przyspieszyć wprowadzanie zmian organizacyjnych.
• podzielenie się inspiracjami i sprawdzonymi pomysłami na angażowanie pracowników w proces zmiany.
• przećwiczenie konkretnych reakcji menedżerskich, które umożliwią każdemu uczestnikowi podniesienie swojej skuteczności – nie od następnego dnia, tylko już podczas samego szkolenia.
Szkolenie prowadzone jest z poczuciem humoru, bez powerpointa, a jednocześnie z dużą dawką praktycznych rozwiązań.
Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość ugruntowania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu dedykowanych narzędzi i działań, których wdrożenie wzmacnia współpracę. Będzie to też doskonała okazja do praktycznych ćwiczeń na kanwie reakcji menedżerskich, które gwarantują wzrost własnej efektywności.
Szkolenie odbędzie się w dniach 14-15 maja br. w Lubinie, w Hotelu Skarbek, ul. Budowniczych LGOM 20, w godzinach od 8.00 do 15.00;
W związku z limitem miejsc ( grupa do 22 osób) prosimy o zgłaszanie przedstawiciela Państwa firmy do udziału w szkoleniu w terminie do 10 maja br. drogą mailową.
W załączeniu przesyłam program szkolenia. Koszty szkolenia pokrywa Związek, z wyjątkiem dojazdu na miejsce, natomiast o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.